Ադրբեջանի նախագահի որդին՝ Հեյդար Ալիեւ կրտսերը, աչքադրել է «Արի ամուսնանանք» հաղորդման վարող Ռոզա Սյաբիտովայի դստերը՝ Քսենիային:
«Կոմսոմոլսկայա պրավդա»-ի փոխանցմամբ՝ Ռոզա մայրիկը դստեր համար փեսացու է փնտրում իր «Արի ամուսնանաք» ծրագրի միջոցով: «Դա իմ նախաձեռնությունն էր՝ հրավիրել Քսյուշային շոու: Դուստրս գեղեցկուհի , խելացի, ոչ կուզիկ, ոչ ծուռ ոտքերով, նաեւ խելամիտ: Նա իմ հրաշքն է: Քսյուշան 22 տարեկան է եւ, ինչպես ասում են, կարող է լավ ման գալ: Այ եթե նա դառնա 40 տարեկան եւ փեսացու չլինի, այդ դեպքում՝ կսկսենք անհանգստանալ, իսկ հիմա իրավիճակն այնպիսին է, որ նշաձողը գնալով բարձրանում է»,-խոստովանել է Ռոզա Սյաբիտովան:
«Ես կարծում եմ, որ հարսնացուն պետք է իրեն ցույց տա, դա նորմալ է: Քսյունյան, օրինակ, շատ ակտիվ է սոցիալական ցանցերում: Վերջերս ինձ պատմեցին, որ նրա վրա ուշադրություն է դարձրել Ադրբեջանի նախագահի որդին, որ հիացած է եւ ցանկանում է ծանոթանալ: Ես վստահ եմ, որ դա սահմանը չէ, նրան հետեւից կգան նաեւ այլ նախագահների որդիներ: Լավ է, որ շուրջբոլորը փեսացուների բազմություն է: Տղամարդը երբեք չի նայում միայնակ կնոջը, նա գալիս է հերթ կանգնելու»,-գլուխպ է գովացել հարսնացուի մայրը:

Сын президента Азербайджана, Гейдар Алиев-младший, заглядывается на дочку ведущей программы «Давай поженимся!» Розы Сябитовой, Ксению.
Как сообщает «Комсомольская правда», мама Роза ищет жениха для дочери через свою программу «Давай поженимся!». «Это была моя инициатива пригласить Ксюшу в шоу, - призналась Роза Сябитова - Моя дочь - красавица, умница, не кривая, не косая, не горбатая, не с детьми, да еще и целомудренная. Она мое сокровище! Ксюне всего 22 года, она еще, как говорится, может «гулять по буфету». Вот если ей, не дай бог, исполнится 40 лет, а жениха так и не будет - тогда мы начнем прогибаться. А сейчас ситуация такова, что планка для претендентов только повышается».
«Я считаю, невеста должна себя показывать - это нормально. Ксюня, например, очень активна в социальных сетях. Недавно мне рассказали, что на нее обратил внимание сын президента Азербайджана: мол, очарован и очень хочет познакомиться. И я уверена, это не предел - за ним придут и сыновья других президентов. Это правильно, когда вокруг невесты рой женихов: мужчина никогда не клюет на одинокую женщину, он приходит на очередь!», - похвалилась мама невесты.