Չինական Չժեցզյան նահանգի 44-ամյա բնակիչը դիմել է բժշկի որովայնի շրջանում եւ միզելիս ուժեղ ցավերի բողոքներով: Բժիշկները մանրամասն զննել են հիվանդին, որից հետո այն եզրահանգմանն են եկել, որ իրականում նա կին է: Պարոն Չենը չի հավատացել դրան՝ հայտարարելով, որ նա ամուսնացած է, հաղորդում է Shanghaiist-ը:
Բժիշկները հայտարարել են, որ որովային ստորին հատվածի ցավերը պայմանավորված են ոչ այդքան հաջող ընթացող մենստրուացիայով: Պարզվել, որ տղամարդ ներակայացող հիվանդի մոտ բացակայում է ադամախնձորը, փոխարենը նա ունի արգանդ եւ ձվարաններ, հաղորդում է Vesti.ru-ն:
«Հիվանդը տաբատ է հագած եղել, իսկ մազերը՝ շատ կարճ կտրած: Նա ոչնչով նման չէր կնոջ», - հայտարարել է Յոգկանգ հիվանդանոցի գլխավոր բժիշկը: Երբ բժիշկներն ասել են, որ այդ ցավերը պայմանավորված են ամսականներով, վերջինս վեճի է բռնվել: Հիվանդը հայտարարել է, որ նա կին ունի եւ վերջինիս հետ պարբերաբար սեռական հարաբերություններ է ունենում:
Վարկածներից մեկով Չենը տառապում է հազվագյուտ հիվանդությամբ՝ մակերիկամների կեղեւի բնածին դիսֆունկցիայով, ինչը սովորաբար հանգեցնում  տեստոստերոնի չափից արտազատմանը:
Դրա հետեւանքով կանացի օրգանիզմը կարող է բավականին դեֆորմացվել: Բժիշկները ցավով փաստել են, որ Չենի դեպքը բուժման ենթակա չէ, քանի որ հիվանդությունը վերջին փուլում է: Չինացու հետագա ճակատագրի մասին ոչինչ չի հաղորդվում:

44-летний житель китайской провинции Чжэцзян по фамилии Чен пришел к врачу с жалобами на боли в животе и рези при мочеиспускании. Медики тщательно обследовали пациента, после чего пришли к выводу, что он на самом деле женщина. Господин Чен в это не поверил, заявив, что он женат, сообщает Shanghaiist.
Господин Чен жаловался на боли в нижней части живота. Осмотрев больного, врачи заявили, что его недомогание вызвано не слишком успешно протекающей менструацией. Оказалось, что у представившегося мужчиной больного отсутствуют адамово яблоко и кадык, зато есть матка и яичники. Врачи признались, что Чену удалось их провести, передает Vesti.ru
«На пациенте были штаны, и он был коротко подстрижен. Он нисколько не походил на женщину»,-заявил главврач больницы Йонгканга. Когда медики сказали Чену, что его недомогание связано с месячными, тот устроил скандал. Больной заявил, что у него есть жена, и он регулярно занимается с ней сексом. Медики, впрочем, ему не поверили.
По одной из версий Чен страдает редчайшей болезнью под названием врожденная гиперплазия коры надпочечников, которая обычно приводит к избыточному выделению тестостерона. Женский организм от этого может довольно ощутимо деформироваться. Медики с сожалением констатировали, что случай Чена не поддается лечению, так как болезнь находится в запущенной стадии. О дальнейшей судьбе китайца ничего не сообщается.