Beeline-ը հայտարարում է «Կողք կողքի» նոր  ծառայության գործարկման մասին Beeline բջջային կապի կանխավճարային հաշվարկային համակարգի ֆիզիկական եւ իրավաբանական անձ հանդիսացող բաժանորդների համար: «Կողք կողքի» ծառայությունը հնարավորություն է ընձեռում ամսեկան վճարելով 190 դրամ 30 օրվա ընթացքում կատարել անսահմանափակ թվով զանգեր դեպի ԼՂՀ բջջային եւ ֆիքսված ցանցեր 13,9 դր/րոպե սակագնով:
«Beeline-ն առաջարկելով հաճախորդներին պարզ եւ հարմար ծառայություններ շարունակաբար զարգացնում եւ կատարելագործում է դրանք՝ չմոռանալով լավագույն գնի մասին։ «Կողք կողքի» նոր առաջարկը մեր հերթական քայլն է ուղղված հաճախորդների զանգերը դեպի Արցախի բջջային եւ ֆիքսված ցանցեր  էլ ավելի շահավետ դարձնելուն», - նշեց Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Կողք կողքի» ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել` հավաքելով 190# USSD-հրահանգը, իսկ ապաակտիվացնել` 191#: Ծառայության ակտիվացման պահից  30 օր հետո բաժանորդի հաշվին բավարար գումար լինելու դեպքում ծառայությունն երկարացվում է եւս 30 օրով, եւ հաշվից գանձվում է համապատասխան ծառայության ամսավճարը: Բաժանորդը կարող է ցանկացած պահի անջատել ծառայությունն` օգտվելով անջատման հրահանգից: «Կողք կողքի» նոր ծառայության մասին լրացուցիչ տեղեկատվություն կարող եք ստանալ` այցելելով www.beeline.am կայք։

Beeline объявляет о запуске новой услуги «Рядом» для физических и юридических лиц, абонентов предоплатной системы расчетов мобильной связи Beeline.
Как сообщили Новости Армении-NEWS.am в пресс-службе компании, за ежемесячную плату за услугу в 190 драмов услуга позволяет в течение 30 дней совершать неограниченное количество звонков на мобильную и фиксированную сети НКР по тарифу 13,9 драма за минуту разговора.
«Beeline продолжает развивать и совершенствовать линейку услуг, предлагая клиентам простые и удобные условия, при этом, не забывая, о лучшей цене. Наше новое предложение «Рядом» – очередной шаг к тому, чтобы сделать все звонки наших клиентов на мобильную и фиксированную сети Арцаха еще более выгодными», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Подключить услугу «Рядом» можно с помощью запроса *190#, а отключить - *191#. Если на счету абонента по истечении 30 дней с момента активации услуги есть достаточная сумма, то услуга автоматически продлевается еще на 30 дней, а со счета абонента списывается соответствующая ежемесячная плата за услугу. Клиент может в любое время отключить услугу. Дополнительную информацию об услуге «Рядом» можно получить на сайте http://www.beeline.am