Beeline-ը ռադիո «Ավրորա» 100.7 FM-ի հետ համատեղ  հայտարարում է «Մեր հաղթանակների պատմությունները» խորագրով մրցույթի անցկացման մասին, որը նվիրվում է Հաղթանակի 70-ամյակին եւ Շուշիի ազատագրման 23-ամյակին:
Մրցույթի հաղթողները որպես մրցանակ Beeline-ի կողմից կստանան Beeline Smart սմարթֆոններ, ինչպես նաեւ հնարավորություն կունենան մայիսի 9-ին ռադիո «Ավրորա»-ի ուղիղ եթերում ներկայացնելու իրենց պատմությունը:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է ներկայացնել Հայրենական Մեծ պատերազմի կամ Արցախյան ազատամարտի տարիներին տեղի ունեցած պատմություն` կապված հարազատ կամ ծանոթ մարդկանց հետ: Պատմություններն անհրաժեշտ է ուղարկել մինչեւ մայիսի 7-ը ներառյալ հետեւյալ հասցեներով. Երեւան, Ահարոնյան 2, [email protected] էլեկտրոնային հասցեին` «Մեր հաղթանակների պատմությունները» նշումով կամ Facebook սոցիալական ցանցում Beeline Armenia պաշտոնական էջին հաղորդագրության միջոցով: Մրցույթում կհաղթեն երեք մասնակից, ում պատմությունները կընտրվեն հանձնաժողովի կողմից:
«Վստահ եմ, որ «Մեր հաղթանակների պատմությունները» մրցույթի շնորհիվ այս երկու հաղթանակները կներկայացվեն նոր լույսի ներքո` հասարակությանը եւ հատկապես երիտասարդ սերնդին հնարավորություն տալով վերստին գիտակցել ու գնահատել հաղթանակի եւ խաղաղության արժեքը», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Ռադիո «Ավրորա»-ի համար մեծ պատիվ է ուղիղ եթեր հրավիրել «Մեր հաղթանակների պատմությունները» մրցույթի բոլոր հաղթողներին: Մայիսի 9-ին «Ավրորա»-ի եթերը ինչպես FM, այնպես էլ www.radioaurora.am կայքում առցանց հեռարձակումով, ամբողջությամբ նվիրված կլինեն երկու մեծ հաղթանակներին, մեր հայրերի եւ պապերի` պատերազմի տարիներին տեղի ունեցած պատմություններին, որոնք կներկայացվեն ձեր, ձեր հարազատների, հնարավոր է նաեւ իրենց` հերոսների շուրթերով: Դրանք այն պատմություններն են, որոնցով հյուսված են մեր հաղթանակները», - նշել է «Ավրորա» ռադիոկայանի տնօրենի տեղակալ Ռուզաննա Շահինյանը:
Նշենք, որ մրցույթի հաղթողների պատմությունները կհրապարակվեն www.beeline.am պաշտոնական կայքում:
«Մեր հաղթանակների պատմությունները» մրցույթի պայմաններին առավել մանրամասն կարելի է ծանոթանալ հետեւյալ հղումով:

Beeline совместно с радио «Аврора» 100.7 FM объявляют о проведении конкурса «Истории наших побед», прирученного к 70-летию Победы в Великой Отечественной войне и 23-летию освобождения Шуши.
Как сообщили Новости Армении – NEWS.am в пресс-службе компании, победители конкурса в качестве приза от Beeline получат смартфоны Beeline Smart, а также возможность 9 мая представить свою историю в прямом эфире на радио «Аврора».
Для участия в конкурсе необходимо изложить историю военных лет Великой отечественной или Арцахской войны, связанную с близкими или знакомыми людьми. Истории можно посылать до конца дня 7 мая, по почте: Ереван, ул. Агароняна 2, с пометкой «Истории наших побед», на электронный адрес [email protected] или с помощью сообщения на официальную страницу Beeline Armenia в социальной сети Facebook. Победителями конкурса станут три участника, истории которых будут отобраны комиссией.
«Победа в Великой отечественной войне и освобождение Шуши – две славные страницы истории армянского народа. Эти победы не стали бы реальностью без героизма, больших и маленьких подвигов, истории о которых есть в семьях каждого участника войны. Уверен, что благодаря конкурсу «Истории наших побед» эти две победы будут представлены в новом свете, позволяя обществу и, особенно молодому поколению, вновь осознать и оценить цену победы и мира», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
«В свою очередь радио Аврора сочтет за честь пригласить в прямой эфир всех победителей конкурса «Истории наших побед». 9-го мая эфир Авроры, как в FM вещании, так и в он-лайн вещании на www.radioaurora.am целиком будет посвящен двум великим Победам! Будет посвящен историям военных лет наших отцов и дедов! Вашими устами, устами ваших близких, а может и самих героев этих историй. Историй, из которых сотканы наши победы», - сказала заместитель директора радиостанции «Аврора» Рузанна Шагинян.
Отметим, что истории победителей конкурса будут опубликованы на официальном сайте www.beeline.am
Дополнительную информацию о правилах конкурса «История наших побед» можно получить по следующей ссылке.