Լոս Անջելեսում անցկացվող ճանապարհորդությունների եւ արկածների հեղինակավոր շոուին արդեն երկրորդ տարին կմասնակցեն Հայաստանը եւ Ղարաբաղը, գրում է Asbarez-ը։
Երկու երկրներն էլ խոշորագույն շոուում մասնակցում են  2010 թվականից եւ լավ տպավորություն են թողել հազարավոր այցելուների եւ պրոֆեսիոնալ տուրօպերատորների վրա։
Հայաստան-Արցախ միավորված սթենդը կներկայացնի հայկական խոշորագույն տուրիստական ընկերությունները եւ այցելուներին տեղեկություններ կտրամադրի այցերի մասին, կներկայացնի ֆիլմեր, ազգային պարեր եւ խոհանոց։

March 05, 2011 | 02:48 The Republic of Armenia and the Nagorno-Karabakh Republic will be presented at a prestigious Los Angles Travel and Adventure Show, Asbarez reported.
“Both countries made their first appearance at this largest in the U.S. travel show in 2010 and left lasting impression on thousands of visitors and professional tour operators,” the newspaper writes.
The joint Armenia-Karabakh booth will present major Armenian travel companies and will offer to visitors travel information and guides, films, video clips as well as folk dances and national culinary delights.