Լոս Անջելես շրջանի շերիֆի գրասենյակ մարտի 22-ի երեկոյան հաղորդագրություն է ստացվել ոչ քրեական վիրավորանքի մասին, որ մի կին փոշի է լցրել Քիմ Քարդաշյանի վրա Վեսթ-Հոլիվուդի հյուրանոցներից մեկում: Այդ մասին հաղորդում է Los Angeles Times-ը:
Շերիֆի օգնականները ժամանել են հյուրանոց, որտեղ Քարդաշյանը միջոցառում էր իրականացնում: Նրանց հաղորդել են, որ Քարդաշյանը կանգնած է եղել հյուրանոցի շքասրահում, երբ մի կին ենթադրաբար ինչ-որ փոշի է լցրել Քարդաշյանի վրա: Կնոջը ձերբակալել են հյուրանոցի անվտանգության աշխատակիցները, որոնք նաեւ բժիշկներ են հրավիրել:
Քարդաշյանը հրաժարվել է բժշկական օգնությունից եւ ասել, որ մեղադրանքներ չի ներկայացնում: Նա վերադարձել է իր սենյակ, փոշին մաքրել եւ վերադարձել միջոցառմանը:

В департамент шерифа округа Лос-Анджелес вечером 22 марта поступило сообщение о некриминальном оскорблении после того, как одна женщина предположительно бросила порошок в светскую львицу армянского происхождения Ким Кардашян в холле одного отеля в Уэст-Голливуде. Об этом сообщает «Los Angeles Times».
Помощники шерифа прибыли в отель, где Кардашян проводила мероприятие. Им сообщили, что Кардашян стояла в холле отеля, когда одна женщина предположительно бросила в нее какой-то порошок. Женщина была задержана сотрудниками службы безопасности отеля, и на место происшествия были вызваны парамедики.
Кардашян отказалась от медицинской помощи и сказала, что не хочет выдвигать обвинений. Она вернулась в свою комнату, сняла порошок с волос и одежды и вернулась на мероприятие.