Ֆուտբոլի Պորտուգալիայի ազգային հավաքականի մարզումը Երեւանի Վազգեն Սարգսյանի անվան «Հանրապետական» ստադիոնում անցել է ուրախ մթնոլորտում եւ բարձր տրամադրությամբ։ Ֆուտբոլիստները գնդակով մարզում են անցկացրել։ Սանտուշի գլխավորած թիմի եւ «Ռեալի» առաջատար Կրիշտիանու Ռոնալդուն աչքի է ընկել հնարքներով։
Հարգելի ֆուբոլասերներ,
ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿԸ ներկայացնում է MasterCard UEFA Champions League քարտը, որը ֆուտբոլային թեմայով միակ քարտն է Հայաստանում:MasterCard UEFA Champions League քարտը հնարավորություն է տալիս ոչ միայն տնօրինել Ձեր ֆինանսական միջոցները,այլ նաև ստանալ պարգևատրումներ UEFA Championes League լոգոտիպը կրող տարատեսակ հուշանվերներ UEFA-իպաշտոնական կայք էջից: Մանրամասներն http://www.acba.am կայքում:
Հայաստան - Պորտուգալիա Եվրոպայի առաջնության ընտրական մրցաշարի հանդիպումը հունիսի 13-ին է եւ կմեկնարկի Երեւանի ժամանակով 20։00-ին։

Тренировка национальной сборной Португалии на «Республиканском» стадионе в Ереване прошла в веселой атмосфере. Лидер команды Фернанду Сантуша и мадридского «Реала» Криштиану Роналду продемонстрировал финты.
Уважаемые любители футбола!
БАНК «АКБА-КРЕДИТ АГРИКОЛЬ» представляет карту MasterCard UEFA Champions League, которая является единственной в Армении картой на футбольную тему. Карта MasterCard UEFA Champions League предоставляет вам возможность не только распоряжаться своими финансовыми средствами, но и получать призы – разные сувениры с логотипом UEFA Championes League с официального сайта UEFA. Подробности на сайте http://www.acba.am.
Отборочный матч Армения – Португалия состоится 13-го июня на «Республиканском» стадионе и начнется в 20:00 по ереванскому времени.