Բրիտանիայի արքայազն Հարրին ամերիկացի դերասանուհի Մեգան Մարքլին ծանոթացրել է եղբոր կնոջ՝ Քեմբրիջի դքսուհի Քեթրինի հետ: Այս մասին հայտնում է The Sun-ը:
Հանդիպումը տեղի է ունեցել Լոնդոնում՝ Քենսինգթոնի պալատում: Հաղորդվում է, որ Մարքլը շփվել է «Հարրիի կյանքում մեկ այլ ամենակարեւոր աղջկա՝ նրա զարմուհի արքայադուստր Շառլոտայի հետ»:
«Քեյթն իսկապես սպասում էր Մեգանի հետ հանդիպմանը, եւ նա գիտե, թե դա Հարրիի համար որքան կարեւոր է»,- հայտարարել է աղբյուրը: Նրա խոսքով՝ արքայազնը «շատ մտերիմ» է նախկին միս Միդլթոնի հետ եւ գնահատում է ընկերուհիների մասին նրա կարծիքը:

Британский принц Гарри познакомил американскую актрису Меган Маркл с супругой своего брата, герцогиней Кембриджской Кэтрин, пишет Gazeta со ссылкой на The Sun. По информации газеты, встреча состоялась в Кенсингтонском дворце в Лондоне.
Также утверждается, что Маркл пообщалась с «другой самой важной девушкой в жизни Гарри» – его племянницей принцессой Шарлоттой.
«Кейт действительно ждала встречи с Меган, и она знает, как это важно для Гарри», – заявил источник. По его словам, принц «очень близок» с бывшей мисс Миддлтон и ценит ее мнение о подругах.