ԱՄՆ նախագահ Դոնադ Թրամփը կարծում է, որ իր կնոջ՝ երկրի առաջին տիկին Մելանի  Թրամփի հետ անարդար են վարվում։ Ինչպես հայտնում է CNN-ը՝ այս մասին Թրամփը հայտնել է Սպիտակ տանը տեղի ունեցած մամուլի ասուլիսի ժամանակ։
«Ես կարծում եմ, որ նա այս երկրի համար շատ լավ ներկայացուցիչ է։ Սակայն զվարճալի բաներ են տեղի ունենում։ Նրան անարդարացիորեն զրպարտել են», - նշել է Թրամփն ու հավելել. «Ես նրան վաղուց եմ ճանաչում եւ այն ամենը, ինչ նրա մասին ասում են, այնքան անարդար է»:
Հիշեցնենք, որ ամերիկյան լրատվամիջոցները գրել են, թե Մելանի Թրամփն աշխատել է էսկորտ ծառայությունների ոլորտում։ Դրա հետ կապված՝ նա դատի է տվել պարբերականին եւ շահել դատը։ Սակայն դատական պարզաբանումներն այդ կապակցությամբ շարունակվում են։
«Նրա հետ կաշխատի Իվանկան (Դոնալդ Թրամփի դուստրը)։ Նրանք դա հանուն փողի չեն անում, նրանք դա անում են, որովհետեւ սկում են անհրաժեշտությունը », - կնոջ եւ դստեր մասին ասել է Թրամփը։

Президент США Дональд Трамп считает, что с его супругой, первой леди страны Меланией Трамп обходятся несправедливо. Как сообщает CNN,  об этом Трамп заявил в ходе пресс-конференции в Белом доме.
«Я думаю, она является прекрасным представителем для этой страны. Однако, происходят забавные вещи. Ее несправедливо оклеветали», - отметил Трамп. «Я знаю ее давно, и все, что о ней говорят, это так несправедливо», - сказал Трамп.
Напомним, что американские СМИ написали, что Мелания Трамп работала в службе эскорт-услуг. Она подала иск против одного издания в связи с этим и выиграла. Однако судебные баталии по этому поводу продолжаются.
На взгляд Трампа, Мелания станет фантастической первой леди и потрясающим представителем женщин. Он выразил уверенность, что его супруга прекрасно справится с этой ролью и не будет одинока в своих усилиях. «С ней будет работать и ей будет помогать Иванка (дочь Дональда Трампа). Они не делают это не ради денег, они делают это, потому что чувствуют в этом необходимость», - отметил он.