Այս գարնանը Ucom ընկերությունը հանդես է գալիս ամենասպասված առաջարկով: Ucom Ունիվերսալ սակագնային պլանների բոլոր այն բաժանորդներն, ովքեր կակտիվացնեն MediaRoom հավելվածը մինչեւ հունիսի 30-ը, կկարողանան չորս ամիս շարունակ բոլորովին անվճար դիտել սպասված ֆուտբոլային հանդիպումները, հաղորդումները եւ սերիալներն անգամ տանից դուրս: Եվ ամենակարեւորը՝ հեռուստացույց նայելիս ինտերնետ ներառումներից ոչ մի մեգաբայթ չի սպառվի, իսկ ներառումներն սպառելուց հետո օգտագործված մեգաբայթերի համար գանձում չի կատարվի:
Հարկավոր է պարզապես բեռնել հավելվածը, կարճ հաղորդագրությամբ ուղարկել «TV» բառը 145 կարճ համարին, ստանալ ակտիվացման կոդ, մուտքագրել այն հավելվածի համապատասխան դաշտում եւ վերջ:
«Դեռեւս անցյալ տարվա ընթացքում մեկնարկելով MediaRoom շարժական հեռուստատեսության հավելվածը մենք գիտակցում էինք դինամիկ կյանքով ապրող մեր բաժանորդների բոլոր պահանջները: Եվ ընդամենը մի քանի ամիս անց կարող ենք վստահությամբ փաստել, որ շարժական հեռուստատեսությունն ավելի մատչելի ու ավելի հասանելի, քան հիմա, դեռ չի եղել», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը:
Առաջարկի շրջանակներում Ունիվերսալ սակագնային պլանների բաժանորդներին հասանելի կլինեն 55 բազմաժանր հեռուստաալիքներ՝ 2 օրվա Catch Up-ի հնարավորությամբ:

YEREVAN. – This spring Ucom comes up with the most awaited offer. All those Ucom Universal tariff plan subscribers, who will activate MediaRoom application till June 30, have a possibility of watching the most anticipated football matches, TV-programs and series during consecutive four months absolutely for free, even while being away from home.
And the most important thing is that when watching TV, the megabytes of internet inclusions won’t be consumed, and after consumption of inclusions, subscribers won’t be charged for used megabytes.
The subscribers just need to download the application, text the word “TV” to 145 short number, get an activation code, enter it into the appropriate field of the app and that’s it.
“Last year by launching the MediaRoom mobile TV application we acknowledged all the needs of our customers with dynamic lifestyle. And just a few months later we can confidently state, that the mobile television has never been this affordable and this accessible”, said Hayk Yesayan, Director General at Ucom.
Within the frames of the offer, Universal tariff plan subscribers can watch 55 multi-genre TV-channels with 2-day Catch-Up possibility.