Երեւանի Էրեբունի վարչական շրջանում «Weekend» բիլիարդ բարում աղջկան պատանդ պահելու մեջ կասկածվող տղամարդու ինքնությունը հայտնի է։ NEWS.am-ի տեղեկություններով՝ նա Երեւանի բնակիչ 31-ամյա Գոռն է։ Նախնական տեղեկություններով՝ Գոռը եւ տուժողը միմյանց ճանաչել են նախկինում։
Ավելի վաղ NEWS.am-ը հայտնել էր, որ «Weekend» բիլիարդ բարում նախնական տվյալով քաղաքացուն պատանդ վերցրած մոտ 30-ամյա տղամարդուն վնասազերծել են դիպուկահար կրակոցով: Վերջինիս հիվանդանոց են հասցրել արդեն մահացած վիճակում:
Պատանդառված 23-ամյա աղջիկը տեղափոխվել է «Էրեբունի» բժշկական կենտրոն, նա այս պահին հետազոտվում է: Բժիշկները նրա վիճակը գնահատում են կայուն:
«Էրեբունի» ԲԿ-ի տնօրեն Միքայել Մանուկյանը NEWS.am-ին հայտնել է, որ նախնական տվյալով, աղջկա մարմնի վրա կան կապտուկներ, քերծվածք պարանոցի շրջանում:

Личность мужчины, который взял в заложники девушку в биллиардном баре «Weekend» в Ереване, установлена. Об этом Новости Армении-NEWS.am 29 августа сообщили в пресс-службе полиции Армении.
Преступником оказался 31-летний житель города Ереван по имени Гор.
По предварительным данным мужчина и пострадавшая девушка в прошлом были знакомы.
Ранее Новости Армении -NEWS.am сообщало, что мужчина в возрасте около 30 лет, который в биллиардном баре «Weekend» взял в заложники человека, выстрелом снайпера был нейтрализован. Тело мужчины было доставлено в больницу.
Пострадавшая 23-летняя девушка была доставлена в медицинский центр «Эребуни». На данный момент она проходит осмотр. Врачи ее состояние оценивают как стабильное.