News
Լրահոս
News
Երկուշաբթի
Դեկտեմբեր 10
Տեսնել լրահոսը

«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս.թ. սեպտեմբերի 20-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`

Երեւան քաղաքի՝

10։00-16։00 Կամոյի փ. 54/1-54/6 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ադոնցի փ. 17/1-17/4 շենքերը, Մամիկոնյանց փ. 36/8 շենքը, Նոր Արեշ 7փ. 70-76; 9փ. 68-78; 50փ. 1-50 սեփական տները եւ 48 փողոցը, Խաղաղ Դոնի փ. 23 շենքի 9-16 մուտքերը, Արեշ 22փ. 15-42 սեփական տները, Ծատուրյան փ. 34 շենքի 1, 2 մուտքերը, Խորենացի փ. 49 շենքը, Աթոյան անց. 5, 9 շենքերը, Ծխախոտագործների փ. 1-107 սեփական տները, Դավիթաշեն 4-րդ թաղ. 46/10, 48/ շենքերը, Սեբաստիա փողոցը, Մալաթիա-Սբաստիա վարչական շրջանի շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Դավիթաշեն 1-ին թաղ. 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 շենքերը, Արարատյան 1-ին զանգ. 4/1, 6/1, 8, 8/1, 10/3, 10/4, 10/6, 12, 14, 16 շենքերը, Կուրղինյան, Սեբաստիա փողոցները, Շահումյան 2-րդ փողոցը, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Գյուլիքեւխյան նրբ․ 5, 6, 9, 11, 45 շենքերը, թիվ 106 մանկապարտեզը, թիվ 150 դպրոցը, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Գալշոյան փ. 6, 8, 8/1, 10, 12, 14, 16 շենքերը, թիվ 268 մանկապարտեզը, «Հայնախագիծ» եւ «Գեոդեզիայի» ինստիտուտները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 6-րդ զանգ.՝ Շոպրոնի 2-րդ նրբ․ 3, 4, 5, 6, 7, 8 շենքերը, Լյուքսեմբուրգի փ. 10 շենքերը, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 7-րդ զանգ.՝ Հ․Ավետիսյան փ. 13 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորք Մարաշ համայնքի՝ Վնասվածքաբանության, օրթոպեդիայի եւ վերականգնողական կենտրոնը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավանեսովի 1-ին փողոցի 4 շենքը,

10։30-16։30 Հյուսիսային պող. 3 շենքը, Հին Երեւանցու փ. 2 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մաշտոցի պող. 6, 6/2, 58, 60 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Զաքյան փ. 1, 2, 3, 4, 8 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ջոն Կիրակոսյանի անվան թիվ 20 դպրոցը, Ազգային Անվտանգության բարձրագույն դպրոցը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ամիրյան փ. 3, 5, 5ա, 7 շենքերը, Կողբացի փ. 2, 2ա շենքերը, Խորենացի փ. 11 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նյութաբանության գիտա-հետազոտական ինստիտուտը,

11։00-16։00 Մուրացան փ. 117 շենքը եւ 121, 123, 147, 149, 184 սեփական տները, Նոր Արեշ 8փ. 1-41 սեփական տները,

11:00-17:00 Ա.Ավետիսյան փ. 63, 70 շենքերը եւ 47, 51ա, 58, 68/2 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գոգոլի փ. 85, 86, Ռայնիսի փ. 1, 3 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մանթաշյան եւ Վերին Շենգավիթ փողոցների սեփական տները, թիվ 176 մանկապարտեզը, Շիրակի փ. 2/8, 2/10, 2/12, 2/3, 2/6, 12, 4, 14, 2/2, 2/4 շենքերը, Շարուրի փ. 2ա, 2, շենքերը, Շիրակի 1, 2, 3 օբյեկտները, Շիրակի փ. 20, 22, 58/1, 56/1շենքերը, Արտաշիսյան փ. 86, 88, 88ա շենքերը, Մաք-Վարդի փ. 85/1 շենքը, թիվ 169 դպրոց, Աէրացիա փ. 2/2, 2/3, 2/1, 2/4 շենքերը, Եղբայրոիթյան փ. 11, 13 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,

14։00-16։00 Ծարավ Աղբյուրի փ. 35/39, 55/5, 55/6, 55/8, 55/12, 55/9, 119, 119/8, 121, 129, 131, 131/6, 133/2, 137, 139 շենքերը եւ 94/1-135/7 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,

Արագածոտնի մարզի՝

11:00-17:00 Սասունիկ, Օշական, Ոսկեվազ գյուղերը եւ Ոսկեհատ գյուղը մասնակի,

Արարատի մարզի՝

10:00-12:00 Մասիս քաղաքի 3-րդ փողոցը մասնակի,

10:00-14:00 Ուրցաձոր եւ Սեւակավան գյուղերը մասնակի, Լուսառատ, Եղեգնավան, Նոյակ գյուղերը, Արարատ գյուղերի թիվ 2392 զորամասը, Լուսառատ գյուղի «Էլ Թի Բի» եւ «Խոր վիրապի վանք» ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Եղեգնավան գյուղի «Ա. Ղազարյան», «Դուշունց Վիկտորիա» ոչ բնակիչ-բաժանորդները եւ «Ղ-Տելեկոմ» ընկերության բջջային կայանը, Փոքր Վեդի, Տափերական գյուղերը, Նոր Կյանք գյուղը մասնակի,

10:00-16:00 Արտաշատ քաղաքի Մռավյան, Խանջյան, Սպանդարյան, Աբովյան, Խանջյան, Ա. Խաչատրյան, Աղայան, Նալբանդյան, Նարդոսի, Կամոյի, Չարենցի, Իսահակյան, Ստեփանյան, Ս.Հակոբյան, Պատկանյան, Երեւանյան, Միասնիկյան փողոցները մասնակի, Օգոստոսի 23 փողոցի 21 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մարքսի, Թովմասյան, Աղայան, Թումանյան, Կիրովի, Ղուկասյան, Ստեփանյան, Աբովյան, Ա. Խաչատրյան, Նարդոսի, Չարենցի, Իսահակյան, Ս.Հակոբյան, Պռոշյան, Տերյան, Շահումյան, Աթարբեկյան, Գործարանային, Երեւանյան, Մյասնիկյան, Օգոստոսի 23-ի փողոցը մասնակի եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Դիմիտրով, Մասիս, Բաղրամյան, Բուրաստան, Ազատավան, Բերքանուշ, Դալար, Մրգավան գյուղերը մասնակի, Ոստան գյուղը,

10:30-16:00 Քաղցրաշեն եւ Այգեզարդ գյուղերը մասնակի,

11:00-15:00 Բարձրաշեն գյուղը,

14:30-16:00 Սիսավան եւ Վանաշեն գյուղերը,

Վայոց Ձորի մարզի՝

10:30-15:00 Կեչուտ գյուղը, Ջերմուկ քաղաքի Սարվորների, Երեւանյան, Ազատամարտիկների փողոցները եւ Ձախափնյակ թաղամասը մասնակի,

10:00-16:00 Մեղրահովիտ, Արատես, Գողթանիկ, Հերմոն գյուղերը մասնակի, Վարդահովիտ եւ Գետիկ գյուղերը մասնակի, Վայք քաղաքի Շինարարաների եւ Երկրաբանների փողոցները, Արտավան, Սարավան, Սարալանջ եւ Ուղեձոր գյուղերը, Ջերմուկի խճուղին եւ Չայքենդի թաղամասը մասնակի, Սարավան գյուղի «Ղ-Տելեկոմ», «Վեոն Արմենիա» եւ «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային կայանները, «Լիդիան Արմենիա» ոչ բնակիչ-բաժանորդը, Գետափ եւ Զառիթափ գյուղերը մասնակի,

13:00-16:00 Արենի եւ Խարիկ գյուղերը,

Կոտայքի մարզի՝

10:30–11:30 Ձորագյուղ գյուղը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,

10։00-16։00 Բալահովիտ եւ Ակունք գյուղերը մասնակի, Ջրվեժի՝ Բագրեւանդ թաղամասը մասնակի,

11։00-13։00 Բալահովիտ գյուղը, Բալահովիտի զինմասը, Բալահովիտի երկաթբետոնե կոնստուկցիաների գործարանը, «Մուլտի գազ» գազալցակայանը, պահածոների գործարանը, ռազմական ոստիկանության շենքը, ջրային տնտեսության վարչական շենքը, «Վիվասել-ՄՏՍ», «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային կայանները, «Յուկագո», «Արծիվ», Պտղնի-2», «Քիմիագործ» այգեգործական ընկերությունները, «Սարանիստ», «Արմգլաս», «Նավթամթերք», «Օազիս», «Շանգրիլա», «Անգարս», «Էթեհադ», «Ա․Ավագյան», «Գ․Հովհաննիսյան», «Գեղարդ Ա/Կ», «Օնիրա քլաբ» ընկերությունները, Պտղնիի ամառանոցները,

11։00-16։30 Արգել, Քարաշամբ, Թեղենիք գյուղերը, «Սապֆիր», «Արգել», «Բժիշկներ», «Նաիրի», «Տրուդ» այգեգործական ընկերությունները, «Վիվասել- ՄՏՍ», «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայանները, «Արգել» գործարանը,

13։00-15։00 Եղվարդ քաղաքի Թումանյան, Ազատամարտիկների փողոցները, Չարենցի, Սաֆարյան փողոցները մասնակի, Շիրակի փողոցի առանձնատները մասնակի, Շիրակի փողոցի 1-8, 8ա շենքերը, Բոլոր հողեր թաղամասը, Ոստիկանության եւ Պետական անվտանգության շենքերը, հարակից արտադրական տարածքները եւ ոչ բնակիչ-բաժանորդները,

Գեղարքունիքի մարզի՝

10։00-16։30 Վարդենիս քաղաքի Արզոյան, Չարենց, Վ․Համբարցումյան, Մյասնիկյան, Տիգրան Մեծի, Վազգեն Սարգսյան, Անդրեասյան փողոցները, «Վիվասել-ՄՏՍ», «Վեոն Արմենիա» եւ «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայանները, հարակից արտադրական տարածքները եւ ոչ բնակիչ-բաժանորդները,

13։00-14։30 Սեւան քաղաքի Օրենգո թաղամասը, «Տիգրան Վահե», «Լաուրա Թադեւոսյան», «Զմրուխտե լագունա», «Ծովաորոր», «Բենիկ եւ Նառա» ԱՁ-ները, «Լիմիտիս» ՍՊ ընկերությունը, հարակից արտադրական տարածքները եւ ոչ բնակիչբաժանորդները,

Շիրակի մարզի՝

10:00-14:00 Աշոցքի տարածաշրջանի Բաշգյուղ գյուղը,

10:00-16:00 Անիի տարածաշրջանի Լուսաղբյուր գյուղի դպրոցի թաղամսը, Արթիկ քաղաքի Տոնականյան փողոցը,

Տավուշի մարզի՝

10:00-11:00 Դիլիջան քաղաքի Կամո, Մյասնիկյան փողոցները մասնակի,

11:00-12:00 Շամախյան թաղամասը մասնակի,

Լոռու մարզի՝

09:00-15:00 Օձուն գյուղը,

Սյունիքի մարզի՝

10:00-14:00 Մեղրի քաղաքի Արաքսաշեն թաղամասը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,

11:00-16:00 Դաստակերտ քաղաքը եւ Տեղ գյուղը մասնակի:

Տպել
Partner news