ԱՄՆ դոլարի փոխարժեքն այսօր՝ փետրվարի 19-ին, կազմել է 487.50 դրամ՝ նախորդ օրվա համեմատ աճելով 0.07 դրամով: Այդ մասին տեղեկանում ենք Կենտրոնական բանկի պաշտոնական կայքից։
Եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 551.07 դրամ (նվազել  է 0.46 դրամով), բրիտանական ֆունտի փոխարժեքը կազմել է 629.9 դրամ (աճել է 0.58 դրամով), իսկ ռուսական ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 7.36  դրամ (մնացել է անփոփոխ):
Թանկարժեք մետաղների համար բանկի կողմից սահմանվել են հետեւյալ գները. արծաթ՝ 247.09 դրամ, ոսկի՝  20,775.21 դրամ, պլատին՝ 12,664.18 դրամ:

YEREVAN. – The American dollar’s (USD) exchange rate against the Armenian dram (AMD) comprised AMD 487.50/$1 in Armenia on Tuesday; this is up by AMD 0.07 from Monday, according to the official website of the Central Bank of Armenia.
The exchange rate for one euro was AMD 551.07 (down by AMD 0.46), that of one British pound totaled AMD 629.9 (up by AMD 0.58), and the rate of one Russian ruble made up AMD 7.36 (unchanged) in the country.
In addition, one gram of silver, gold and platinum amounted to AMD 247.09, AMD 20,775.21 and AMD 12,664.18, respectively.