ԱՄՆ դոլարի փոխարժեքն այսօր՝ փետրվարի 22-ին, կազմել է 488.71 դրամ՝ նախորդ օրվա համեմատ աճելով 0.64 դրամով: Այդ մասին տեղեկանում ենք Կենտրոնական բանկի պաշտոնական կայքից։
Եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 554.15 դրամ (աճել  է 1.41 դրամով), բրիտանական ֆունտի փոխարժեքը կազմել է 636.30 դրամ (նվազել է 1.27 դրամով), իսկ ռուսական ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 7.46  դրամ (աճել է 0.01 դրամով):
Թանկարժեք մետաղների համար բանկի կողմից սահմանվել են հետեւյալ գները. արծաթ՝ 249.98 դրամ, ոսկի՝  20,917.12 դրամ, պլատին՝ 12,978.43 դրամ:

YEREVAN. – The American dollar’s (USD) exchange rate against the Armenian dram (AMD) comprised AMD 488.71/$1 in Armenia on Friday; this is up by AMD 0.64 from Thursday, according to the official website of the Central Bank of Armenia.
The exchange rate for one euro was AMD 554.15 (up by AMD 1.41), that of one British pound totaled AMD 636.30 (down by AMD 1.27), and the rate of one Russian ruble made up AMD 7.46 (up by AMD 0.01), in the country.
In addition, one gram of silver, gold and platinum amounted to AMD 249.98, AMD 20,917.12 and AMD 12,978.43, respectively.