Հուլիսի 25-ին Վիետնամի Սոցիալիստական Հանրապետությունում Հայաստանի Հանրապետության դեսպան Վահրամ Կաժոյանն (նստավայրը` Հանոյ) իր հավատարմագրերի պատճենը հանձնեց ՎՍՀ պետական արարողակարգի գլխավոր տնօրեն Մաի Ֆուոկ Զունգին (Mai Phuoc Dung):
Ողջունելով դեսպանին` Մաի Ֆուոկ Զունգը շնորհավորեց դեսպանին կարևոր և պատասխանատու պաշտոնը ստանձնելու կապակցությամբ և հաջողություն մաղթեց իր առաքելության մեջ՝ ընդգծելով հայ-վիետնամական ավանդական բարեկամությունը։
Շնորհակալություն հայտնելով ջերմ ընդունելության և բարեմաղթանքների համար՝ դեսպան Կաժոյանը վստահեցրեց, որ կգործադրի բոլոր հնարավոր ջանքերը` երկկողմ հարաբերություններն առավել ամրապնդելու և ընդլայնելու ուղղությամբ:

Newly appointed Ambassador of Armenia to Vietnam Vahram Kazhoyan—with diplomatic residence in Hanoi—on Thursday handed a copy of his letters of credence to Mai Phuoc Dung, Director of the State Protocol Department of the Ministry of Foreign Affairs (MFA) of Vietnam.
Dung congratulated the ambassador on assuming this important and accountable post, wished him success in this mission, and stressed the traditional Armenian-Vietnamese friendship.
Ambassador Kazhoyan, for his part, assured that he will make every possible effort to further strengthen and expand bilateral relations.