Էրիկ Բրենդեն՝ տեխնոսկեպտիկը, «Better Off: Flipping the Switch on Technology» գրքի հեղինակը կմիանա WCIT 2019 բանավեճի մասնակիցներին՝ թվային ապագան եւ ապակենտրոնացման ուժը քննարկելու համար:
Հիշեցնենք, որ WCIT 2019 ՏՏ համաշխարհային համաժողովը տեղի կունենա Երեւանում, հոկտեմբերի 6-9-ին։ Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների եւ ծառայությունների համաշխարհային դաշինքի (WITSA) կազմակերպած եւ ՀՀ կառավարության աջակցությունը ստացած համաշխարհային մասշտաբի միջոցառմանը մասնակցելու են տեղեկատվական տեխնոլոգիաների ոլորտի փորձագետներ, պաշտոնատար անձինք եւ առաջատար ՏՏ ընկերությունների բարձրաստիճան ներկայացուցիչներ:  Համաժողովի կազմակերպական աշխատանքները կատարում է Առաջատար տեխնոլոգիաների ձեռնարկությունների միությունը։

Эрик Бренде – техноскептик, автор книги «Better Off: Flipping the Switch on Technology» присоединится к участникам дискуссии WCIT 2019, чтобы обсудить цифровое будущее и силу децентрализации.
Напомним, с 6 по 9 октября в Армении пройдет Всемирный конгресс по информационным технологиям WCIT 2019. В мероприятии мирового масштаба, организованном Всемирным альянсом информационных технологий и услуг (WITSA) при поддержке правительства Армении, примут участие эксперты в области информационных технологий, официальные лица и высокопоставленные представители ведущих ИТ-компаний. Организационные работы проводит Союз компаний передовых технологий.