Հայբիզնեսբանկի մոբայլ բանկինգ հավելվածը համալրվել է նոր հնարավորությունով՝ այսուհետ հավելվածի օգտատերերը կարող են հավելվածին կցել այլ բանկի քարտ, որը հնարավորություն կտա հաճախորդներին համալրել իրենց ընթացիկ հաշիվները, իրականացնել տարատեսակ տիպի վճարումներ եւ կատարել PayX QR կոդով վճարում:
Քարտը կցելու համար անհրաժեշտ է գործարկել հավելվածը, սեղմել քարտեր բաժնի վրա, մուտք գործել կցված քարտեր բաժին, այնուհետեւ նշել կցել քարտ հրահանգը։ Մեկ անգամ կցելով քարտը՝ հաճախորդը հնարավորություն է ստանում օգտվել հավելվածից առանց լրացուցիչ վճարների եւ գործողությունների։
Հայբիզնեսբանկի մոբայլ բանկիգի հավելվածը հասանելի է iOS եւ Android հարթակներում:
Հայբիզնեսբանկի որդեգրած քաղաքականության առանցքային ճյուղերից է ժամանակակից տեխնոլոգիաների կիրառմամբ իրագործել հաճախորդների որակյալ սպասարկում։

The ABB-MobileBank App has been complemented with a new option. Hence, the App users may attach other bank card to the App, which will enable the customers to replenish their current accounts, make different types of payment, as well as payments with PayX QR code.
In order to attach the card, you just need to launch the App and press ‘Cards’ section, enter ‘Attached Cards’ section and tick ‘Attach the Card’ instruction. Having once attached the card, the customer may use the App at no charge or further actions.
The ABB-MobileBank App is available in iOS and Android.
One of the key trends of ARMBUSINESSBANK’s  adopted policy is high-quality service of customers by using state-of-the-art technology.