Հայբիզնեսբանկի մոբայլ բանկինգ հավելվածը համալրվել է նոր հնարավորությունով՝ այսուհետ հավելվածի օգտատերերը կարող են հավելվածին կցել այլ բանկի քարտ, որը հնարավորություն կտա հաճախորդներին համալրել իրենց ընթացիկ հաշիվները, իրականացնել տարատեսակ տիպի վճարումներ եւ կատարել PayX QR կոդով վճարում:
Քարտը կցելու համար անհրաժեշտ է գործարկել հավելվածը, սեղմել քարտեր բաժնի վրա, մուտք գործել կցված քարտեր բաժին, այնուհետեւ նշել կցել քարտ հրահանգը։ Մեկ անգամ կցելով քարտը՝ հաճախորդը հնարավորություն է ստանում օգտվել հավելվածից առանց լրացուցիչ վճարների եւ գործողությունների։
Հայբիզնեսբանկի մոբայլ բանկիգի հավելվածը հասանելի է iOS եւ Android հարթակներում:
Հայբիզնեսբանկի որդեգրած քաղաքականության առանցքային ճյուղերից է ժամանակակից տեխնոլոգիաների կիրառմամբ իրագործել հաճախորդների որակյալ սպասարկում։

Приложение ABB-мобайл банкинг дополнено новой опцией.
Как сообщает пресс-служба АРМБИЗНЕСБАНКА, отныне пользователи приложения могут прикрепить к приложению карту другого банка, что позволит клиентам пополнить свои текущие счета, осуществлять разные виды платежей и произвести оплату по коду PayX QR.
Для того, чтобы прикрепить карту, нужно запустить приложение, нажать на раздел «Карты», войти в раздел «Прикрепленные карты», и отметить инструкцию «Прикрепить карту». Прикрепив карту, клиент получает возможность пользоваться приложением без дополнительных выплат и действий.
Приложение ABB-мобайл банкинг доступно на платформах iOS и Android.
Одним из ключевых направлений политики АРМБИЗНЕСБАНКА является качественное обслуживание клиентов, с использованием современных технологий.