Ամերիկյան Ֆլորիդա նահանգում անօթեւանը կոտրել է առնվազն 20 ավտոմեքենայի ապակիները, որոնք կայանած են եղել «Ֆորտ Ուոլթոն Բիչ» հյուրանոցի մոտ, եւ իր արարքը բացատրել է նրանով, որ ԱՄՆ նախագահ Դոնալդ Թրամփն իրեն տրիլիոն դոլար է պարտք, հայտնում է Fox News-ը։
Օկալուս շրջանի շերիֆի գրասենյակի ներկայացուցիչները երկուշաբթի ձերբակալել են 30-ամյա Ջեյմս Ուիլսոնին, որը ապակիները կոտրելով՝ սեփականատերերին առնվազն 30 000 դոլարի վնաս է հասցրել։
Հարցաքննության ժամանակ Ուիլսոնը խոստովանել է իր մեղքը՝ հայտարարելով․ «Ուղարկեք ինձ բանտ։ Ես դա արել եմ, որովհետեւ Դոնալդ Թրամփը ինձ տրիլիոն դոլար է պարտք, իսկ այդ ավտոմեքենաները մաֆիային են պատկանում»։

В американском штате Флорида бездомный разбил стекла по меньшей мере 20 автомобилей, припаркованных у отеля Форт Уолтон Бич и объяснил свой поступок тем, что президент США дональд Трамп задолжал ему триллион долларов, сообщает Fox News.
Представители офиса шерифа округа Окалуса арестовали 30-летнего Джеймса Уилсона в понедельник после того, как он разбил камнями стекла автомобилей, причинив владельцам ущерб по меньшей мере в 30 тыс. доларов.
Во время допроса уилсон признал свою вину, заявив: «Отправьте меня в тюрьму. Я сделал это, потом что Дональд Трамп задолжал мне один триллион долларов, а эти автомобили принадлежат мафии».