Համացանցում տարածվել են լուսանկարներ, որոնցում մերկ գերմանացին հետապնդում է վայրի խոզին, որը գողացել էր նրա նոթբուքով պայուսակը։
«Բնությունը պատասխան հարված է հասցնում»,-ֆեյսվուքում գրել է Ադել Լանդուերը, որը լուսանկարել էր դեպքը։ «Ես ցույց եմ տվել այդ մարդուն նկարները, նա լիաթող ծիծաղել է եւ թույլ տվել ինձ հրապարակել դրանք»։
«Քանի որ պայուսակում եղել է նոթբուքը, նա մեծ ջանքեր էր գործադրել՝ անգամ չնայած նրան, որ ամբողջովին մերկ էր»,-նշել է Լանդաուերը, հաղորդում է uardian-ը։
Թերթի հաղորդմամբ՝ հետապնդումը հաջողությամբ էր պսակվել, խոզը հայտնվել էր ստվարաթղթից տուփի մեջ եւ վայր գցել համակարգիչը։
Ականատեները բուռն ծափահարություններով էին դիմավորել տղամարդուն, երբ նա վերադարձել էր իր համակարգչով։

В сеть попали фото, на которых обнаженный немец преследует дикую свинью, которая  утащила  сумку с его ноутбуком.
«Природа наносит ответный удар», - написала в Facebook Адель Ландауэр, сделавшая снимок. «Я показал этому человеку фотографии, он от души рассмеялся и разрешил мне опубликовать их».
«Поскольку в сумке находился его ноутбук, он выложился на полную, даже несмотря на то, что был в чем мама родила», - отметила Ландауэр, сообщает Guardian.
Как сообщает газета, погоня завершилась удачно, свинью загнали в картонную коробку, и она выронила  устройство.