Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի հրաժարականը պահանջող 17 ընդդիմադիր ուժերի մեջ որեւէ պառակտում չկա: Այս մասին ԱԺ ավանդական ճեպազրույցների ժամանակ հայտարարեց «Բարգավաճ Հայաստան»-ից պատգամավոր Շաքե Իսայանը:
Նրա խոսքով՝ բոլոր ընդդիմադիր ուժերը համատեղ աշխատում են վերջնական նպատակին՝ Փաշինյանի եւ կառավարության հրաժարականին հասնելու համար: «Մենք խորհրդարանական ուժ ունենք, որի միջոցով կհասնենք Նիկոլ Փաշինյանի հրաժարականին»,-ասաց պատգամավորը:
Իսայանը վստահեցրեց, որ եթե «Բարգավաճ Հայաստան»-ի օրակարգում որեւէ փոփոխություն լինի, ապա իրենք անպայման այդ մասին կհայտնեն հանրությանը:

Среди 17 оппозиционных сил, требующих отставки премьер-министра Армении Никола Пашиняна, никакого раскола нет. Об этом на традиционных брифингах в Национальном Собрании заявила 21 января депутат от партии «Процветающая Армения» Шаке Исаян.
По ее словам, все оппозиционные силы совместно работают над достижением конечной цели – общей повестки, которая заключается в отставке премьер-министра Армении и отстранении от власти действующего Правительства. «У нас в парламенте имеется фракция, через которую мы также постараемся добиться отставки Никола Пашиняна», - сказала депутат.
Исаян заверила, что если в повестке дня «Процветающей Армении» произойдут какие-либо изменения, то они обязательно сообщат об этом общественности.