Արդշինբանկը և Visa միջազգային վճարային համակարգը ևս մեկ ամսով երկարացրել են քարտից քարտ դրամական փոխանցումների ակցիան, ինչպես նաև բարելավել են հաղթողների պայմանները:
Այժմ ակցիայի շրջանակներում առաջին 50 հաճախորդները, ովքեր մեկ ամսվա ընթացքում Արդշինբանկ մոբայլ բանկինգ հավելվածով կամ Արդշինբանկի կայքէջի card2card ծառայության միջոցով առաջին անգամ իրենց Visa քարտից նվազագույնը 10,000 և ավելի դրամ գումար կուղարկեն արտասահմանյան այլ Visa քարտի, կստանան 10,000 դրամ քեշբեք:
Ակցիայի հիմնական պայմանները.
Ակցիան ուժի մեջ է հունիսի 29-ից մինչև հուլիսի 29-ը ներառյալ
Ակցիային կարող են մասնակցել միայն Արդշինբանկի Visa քարտապանները:
Ակցիայի շրջանակներում քեշբեք կարող են ստանալ միայն այն Visa քարտապանները, ովքեր ակցիայի մեկնարկի օրվան նախորդող մեկ տարվա ընթացքում (28.06.2020-28.06.2021թթ) քարտից քարտ փոխանցումներ չեն կատարել:
Ակցիայի ընթացքում յուրաքանչյուր քարտապան քեշբեք կարող է ստանալ միայն մեկ անգամ:
Ակցիայի շրջանակներում վճարման ենթակա քեշբեքը կվճարվի ս.թ. հուլիսի 29-ից հետո, 10 (տասը) աշխատանքային օրվա ընթացքում:
Քեշբեքի վճարումը կատարվելու է այն քարտի հաշվին, որից կատարվել է դրամական փոխանցումը: Այն դեպքում, եթե նշված հաշվեհամարը քեշբեքի վճարման պահին փակված լինի կամ փոխանցումը կատարված լինի արտարժութային հաշվով, քեշբեքը կփոխանցվի քարտապանի՝ Արդշինբանկում գործող այլ դրամային հաշվեհամարի, իսկ այլ գործող դրամային հաշիվ չունենալու դեպքում քեշբեք չի վճարվի:
Հիշեցնենք, որ Արդշինբանկը 2020թ.–ին Visa միջազգային վճարային համակարգի կողմից ճանաչվել է Հայաստանում Visa քարտերի խոշորագույն թողարկողը։
Արդշինբանկի վճարային քարտերի սպասարկման ենթակառուցվածքը ներառում է Հայաստանի ամբողջ տարածքում գործող 60 մասնաճյուղ, 138 բանկոմատ, 670 առևտրային տերմինալ, ինքնասպասարկման ավելի քան 2000 տերմինալ։
Ամբողջական տեղեկատվության համար այցելել www.ardshinbank.am կամ զանգահարել (+37412) 22 22 22 շուրջօրյա հեռախոսահամարով։

Ardshinbank and Visa international payment system extend the card-to-card money transfers campaign for a month. In addition, they have improved the conditions offered to the winners.
The new terms provide that the first 50 clients, who for the first time send at least 10,000 or more dram from their Visa card to another foreign Visa card within a month using the Ardshinbank Mobile Banking app or through the Card2Card service on Ardshinbank website, shall be eligible for a cashback of AMD 10,000.  Basic terms of the promotion:
•             The promotion is valid from June 29 to July 29 inclusive
•             Only holders of Ardshinbank Visa cards can take part in the promotion
•             Within the framework of the promotion, cashback can only be received by such Visa cardholders who have not made such a transfer during the past one year preceding the day of the start of the promotion (28.06.2020-28.06.2021)
•             Each cardholder can receive cashback only once during the promotion
•             As part of the promotion, the cashback will be paid within 10 (ten) working days following July 29
•             Cashback payment will be made on the account of the card from which the money transfer was made. If the specified account is closed at the time of cashback payment or the transfer is made in a foreign currency, the cashback will be transferred to another AMD account of the cardholder operating in Ardshinbank. In the absence of another valid AMD account, the cashback will not be paid.  To remind, Ardshinbank was recognized in 2020 by the international payment system Visa as the largest issuer of its cards in Armenia.
Ardshinbank's payment card service infrastructure includes 60 branches, 138 ATMs, 670 trade terminals, more than 2000 self-service terminals throughout Armenia.  The bank is regulated by the Central Bank of the Republic of Armenia.