Սինգապուրում 38-ամյա տղամարդը, ով բազմիցս բռնաբարել է երկու անչափահաս խորթ դուստրերին, դատապարտվել է 28 տարվա ազատագրման եւ մահակի 18 հարվածի, հայտնում է Yahoo-ն:
Ամբաստանյալը, որի անունը չի նշվում պաշտպանելու համար զոհերի ինքնությունը, ովքեր 2017 եւ 2018 թվականների իրավախախտումների ժամանակ 14 եւ 16 տարեկան են եղել, Բարձր դատարանում իրեն մեղավոր է ճանաչել բռնաբարության երկու մեղադրանքով՝ յուրաքանչյուր զոհի մասնակցությամբ:
Տղամարդը տուժածների հետ ապրել է 2011 թվականից, երբ նրանք 7 եւ 9 տարեկան են եղել, եւ ամուսնացել է նրանց մոր հետ 2012 թվականին: Տուժածները տղամարդուն վերաբերվել են ինչպես իրենց հորը:
2017 թվականի սեպտեմբերին կրտսեր զոհը, որն այն ժամանակ 14 տարեկան է եղել, դպրոցից շուտ է տուն վերադարձել: Նրա մայրն ու քույրը տանը չեն եղել: Տղամարդը հանկարծ հարձակվել է նրա վրա եւ բռնաբարել նրան:
Տուժածը չի իմացել ինչպես խուսափել հարձակումներից եւ չի հայտնել այդ մասին, քանի որ վախեցել է տղամարդուց:

В Сингапуре 38-летний мужчина, который неоднократно насиловал двух несовершеннолетних падчериц, приговорен к  28 годам и  18 ударами палкой, передает Yahoo.
Обвиняемый, имя которого не называется для защиты личности жертв, которым на момент совершения правонарушений в 2017 и 2018 годах было 14 и 16 лет, признал себя виновным в Высоком суде по двум обвинениям в изнасиловании с участием каждой жертвы.
Мужчина жил с потерпевшими с 2011 года, когда им было 7 и 9 лет, и женился на их матери в 2012 году. Пострадавшие относились к мужчине как к своему отцу.
В сентябре 2017 года младшая жертва, которой тогда было 14 лет, рано пришла домой из школы. Ее матери и сестры не  было дома.  Мужчина внезапно напал на нее и изнасиловал ее.