Երեւանում, այսօր՝ մայիսի 30-ին, ողբերգական դեպք է տեղի ունեցել. Ժամը 11։40-ի սահմաններում Երևանի 1-03 շտապօգնության ենթակայանից ՀՀ Ներքին գործերի նախարարության Ոստիկանության Շենգավիթի բաժին ահազանգ է ստացվել, որ շտապօգնության խումբը կանչով մեկնել է Սողոմոն Տարոնցի փողոցի 3/1 շենք, որտեղ բակում հայտնաբերել է կնոջ դի։
Shamshyan.com-ի հաղորդմամբ, ոստիկաններն ու պարեկները նշված շենքի բակում հայտնաբերել են 63-ամյա Կարինե Հ․-ի դին, ով ըստ նախնական տեղեկությունների՝ հարկերից մեկից ցած նետվելու միջոցով ինքնասպանություն է գործել։

В Ереване 30 мая произошел трагический случай.
В Шенгавитское отделение полиции в 11:40 поступило сообщение из станции «скорой помощи» о том, что бригада неотложки, выехавшая по вызову по адресу Согомона Таронца 3/1, обнаружила во дворе здания тело женщины.
Как сообщает Shamshyan.com, выехавшие на место происшествия правоохранители обнаружили во дворе упомянутого здания тело 63-летней Карине А, которая, согласно предварительной информации, бросилась вниз с одного из этажей дома, покончив с собой.
По данному факту инициировано уголовное производство. Решением следователя назначена судебно-медицинская экспертиза.