Վորոնեժում անօդաչուի ընկնելու հետեւանքով վիրավորվել է երկու մարդ, նրանց օգնություն է ցուցաբերվում, Թելեգրամ-ալիքում տեղեկացրել է շրջանի ղեկավար Ալեքսանդր Գուսեւը, փոխանցել է «ՌԻԱ Նովոստի»-ն։
«Նախնական տվյալներով՝ Վորոնեժի Բելինսկու փողոցում միջադեպից հետո վիրավորվել է երկու մարդ, նրանց ցուցաբերվում է անհրաժեշտ օգնություն»,- գրել է Գուսեւը։
Ավելի վաղ նա տեղեկացրել էր, որ անօդաչուն ընկել է Վորոնեժի Բելինսկու փողոցում։ Սոցցանցերում հրապարակված լուսանկարներում երեւում է, որ ոչ մեծ վնասվածքներ է ստացել բազմահարկ շենքը։
ԱՄՆ-ն Ուկրաինային տվել է Իրանից առգրաված ավելի քան 1 միլիոն փամփուշտ
Խոսքը 7,62 միլիմետր տրամաչափով փամփուշտների մասին է
CNN. ԱՄՆ-ն Ուկրաինա կուղարկի Իրանից առգրաված զենքն ու զինամթերքը
ԱՄՆ ԶՈՒ կենտրոնական հրամանատարությունը այս քայլի մասին կհայտարարի մինչև այս շաբաթվա վերջ
Զելենսկին զանգահարել է Ալիևին
Հոկտեմբերի 4-ին Ուկրաինայի նախագահ Վլադիմիր Զելենսկին զանգահարել է Ադրբեջանի նախագահ Իլհամ Ալիևին...
Բայդենն Ուկրաինային շարունակական աջակցության շուրջ բանակցություններ է վարել դաշնակից երկրների առաջնորդների հետ
Զրույցին մասնակցել են Կանադայի, Գերմանիայի, Իտալիայի, Ճապոնիայի...
Զելենսկին այցելել է ռազմաճակատի ամենաթեժ շրջաններից մեկը
Գերագույն գլխավոր հրամանատարը հանդիպում է ունեցել բրիգադի հրամանատարների...
Դանիան 14,12 միլիոն դոլար է հատկացրել Կիևի համար 155 մմ տրամաչափի ռազմամթերք գնելու համար՝ EDA-ի շրջանակներում

Два человека ранены после падения беспилотника в Воронеже, им оказывается помощь, сообщил в Telegram-канале губернатор региона Александр Гусев, передает РИА Новости.
«По предварительным данным, после инцидента на ул. Белинского в Воронеже ранены двое, им оказывается вся необходимая помощь», - написал Гусев.
Ранее он проинформировал, что беспилотник упал в Воронеже на улице Белинского. На фотографиях, опубликованных в социальных сетях, видно, что небольшие повреждения получил многоэтажный дом.
CENTCOM: США отдали Украине более 1 миллиона конфискованных у Ирана патронов
Речь идет о патронах калибром 7,62 миллиметра...
CNN: США направят Украине конфискованное у Ирана оружие и боеприпасы
Центральное командование Вооруженных сил США объявит о таком шаге до конца текущей недели...
Зеленский позвонил Алиеву
Президент Владимир Зеленский выразил благодарность за значительную гуманитарную помощь, оказанную Азербайджаном Украине...
Зеленский посетил одно из самых горячих направлений фронта
Верховный главнокомандующий провел совещание с командирами бригад и командирами батальонов, обсудив оперативную ситуацию на фронте...