Արդշինբանկը գերմանական Commerzbank-ի կողմից արժանացել է STP Quality Award մրցանակին՝ միջազգային փոխանցումների բարձր որակի ապահովման գործում ակնառու ձեռքբերումների համար։
Արդշինբանկում շնորհակալություն են հայտնել Commerzbank-ի գործընկերներին և վստահություն հայտնել հետագա արդյունավետ համագործակցության հարցում:
«Արդշինբանկը 15 տարի է, ինչ համագործակցում է Commerzbank-ի հետ, և սա մեր առաջին մրցանակը չէ փոխանցումների որակի համար։ Ներկայիս STP Quality Award-ը ևս մեկ անգամ հաստատում է բանկի կողմից իրականացվող միջազգային փոխանցումների որակի և արդյունավետության համապատասխանումը միջազգային բարձրակարգ պահանջներին»: - ասված է բանկի մամլո ծառայության հաղորդագրության մեջ։

Ардшинбанк удостоен награды STP Quality Award от немецкого Commerzbank за выдающиеся достижения в обеспечении высокого качества международных переводов.
Ардшинбанк поблагодарил партнеров Commerzbank и выразил уверенность в дальнейшем плодотворном сотрудничестве.
«Ардшинбанк сотрудничает с Commerzbank уже 15 лет, и это не первая наша награда за качество переводов. Нынешняя награда STP Quality Award еще раз подтверждает соответствие качества и оперативности международных переводов банка высоким международным стандартам. - сообщили в пресс-службе банка.