Երեւանից մինչեւ Իրանի սահման նախագիծ ունենք, որ ժամանակակից ճանապարհային նշաններով ենք համալրում, շուրջ չորս հազար նշան պետք է տեղադրվեր, եւ արդեն մոտենում ենք այդ ծրագրի ավարտին...
Կառավարությունն, այսօր՝ փետրվարի 15-ի իր նիստում հավանություն տվեց «Սահմանված կարգի խախտմամբ պարտադիր զինվորական ծառայություն չանցած քաղաքացիների մասին» օրենքում փոփոխություն կատարելու նախագծին...
Հիմք ընդունելով Հայաստանի Հանրապետության կառավարության 2018 թվականի դեկտեմբերի 13-ի որոշումը, ՀՀ կրթության եւ գիտության նախարարության եւ Հայաստանի երիտասարդական հիմնադրամի միջեւ...
2016 թ. նույն ֆիլմարտադրող ընկերությունը «Տատիկիս վարսերը» ֆիլմի ֆինանսավորման հայտ է ներկայացրել «Հայաստանի ազգային կինոկենտրոն» եւ երկու տարվա ընթացքում ստացել 23 մլն դրամ աջակցություն...

The defense side has applied to the Yerevan court of general jurisdiction to free him at 20 million bail...
22:44, 15.02.2019
The SIS assessed that there are sufficient evidences to file indictments...
20:57, 15.02.2019
President Donald Trump signs the Declaration for a National Emergency to address the national security and humanitarian crisis at the Southern Border...
17:14, 15.02.2019
The government approved the draft on making an amendment to the law on those who have not served their compulsory military service…
15:32, 15.02.2019
We should not have self-serving lessons and classes, the PM noted…
15:01, 15.02.2019
And the information as to where there is what workplace, with what salary, should be accessible to the public…
14:43, 15.02.2019
The likelihood of being deprived of family benefits keeps many people away from engaging in seasonal work…