Խուսափելով կանգնեցնել տնտեսական գործունեությունը՝ Հռոմի իշխանությունները հայտնել են, որ չեն ցանկանում կրկին համընդհանուր կարանտինի սահմանում, ինչպես եղել է ավելի վաղ…
Թանկարժեք իրերի շուկան ստացել է հատկապես ուժգին հարված տարեսկզբին կորոնավիրուսի համավարակի պատճառով, սակայն Առնոյի գլխավորած LVMH հոլդինգն անցած շաբաթ ցուցադրել է վերականգնվելու նշաններ…
Ակցիաների մասնակիցները դժգոհում են երկրում մի շարք խնդիրներից՝ կորոնավիրուսի համավարակի նկատմամբ կառավարության արձագանքից մինչեւ կոռուպցիայում մեղադրանքները, որոնք առաջադրվել են վարչապետի նկատմամբ, եւ տնտեսական վիճակն Իսրայելում...

«Если с ними случится несчастье, если они погибнут или станут инвалидами при защите границ Родины, наш фонд в течение 20 лет будет выплачивать их семьям компенсацию от 58 млн драмов…
Участники акций разгневаны рядом проблем в стране: от реагирования правительства на пандемию коронавируса до обвинения в коррупции, выдвинутого против премьер-министра и экономической ситуации в Израиле...
Смерть Ли, самого богатого жителя Южной Кореи, состояние которого оставляет 20.9 млрд. долларов по данным Forbes, может привести к росту интереса инвесторов к вероятной реструктуризации группы...