Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի որոշումներով Գագիկ Իսախանյանն ու Կարինե Դավոյանը վերանշանակվել են ՀՀ վարչապետի օգնականների պաշտոններում։
«Ղեկավարվելով «Հանրային ծառայության մասին» օրենքի 8-րդ հոդվածի 2.1-ին մասով և 9-րդ հոդվածի 10-րդ մասով՝
Վարչապետի օգնականի ժամանակավոր պաշտոնակատար Գագիկ Իսախանյանին վերանշանակել վարչապետի օգնականի պաշտոնում»,- ասված է որոշման մեջ։
«Ղեկավարվելով «Հանրային ծառայության մասին» օրենքի 8-րդ հոդվածի 2.1-ին մասով և 9-րդ հոդվածի 10-րդ մասով՝ Վարչապետի օգնականի ժամանակավոր պաշտոնակատար Կարինե Դավոյանին վերանշանակել վարչապետի օգնականի պաշտոնում»,- աված է վարչապետի մեկ այլ որոշման մեջ։

Решениями премьер-министра Никола Пашиняна Гагик Исаханян и Карине Давоян переназначены на должности помощников премьер-министра Армении.
«Руководствуясь частью 2.1 статьи 8 и частью 10 статьи 9 закона ««О публичной службе»:
временно исполняющего обязанности помощника премьер-министра Гагика Исаханяна переназначить на должность помощника премьер-министра», — говорится в решении.
«Руководствуясь частью 2.1 статьи 8 и частью 10 статьи 9 закона «О государственной службе», временно исполняющую обязанности помощника премьер-министра Карине Давоян переназначить на должность помощника премьер-министра», — говорится в другом решении премьер-министра.