Հարսնացուն սպանել է փեսացուին հարսանիքի մի քանի ժամ առաջ: Դեպքը տեղի է ունեցել ԱՄՆ Փենսիլվանիա նահանգի Ալլենթաուն քաղաքի արվարձանում:
Հանցագործությունը տեղի է ունեցել օգոստոսի 11-ին, այն տանը, որտեղ չկայացած նորապսակներն ապրում էին իրենց երեք երեխաների հետ:
31-ամյա Նա Կոլա Դարսել Ֆրանկլինն ու 36-ամյա Բիլլի Ռաֆաել Բրյուստերը պետք է ամուսնանային, սակայն երկու ժամ առաջ նրանց միջեւ վեճ է ծագել: Վեճի ժամանակ Ֆրանկլինը դանակի երկու հարված է հասցրել տղամարդուն, երկուսն էլ` սրտին: Տղամարդուն տեղափոխել են հիվանդանոց, սակայն նրա կյանքը փրկել չի հաջողվել:
Վեճի ականատեսներն են եղել Բրյուստերի եղբայրն ու նրա կինը: Վերջինիս խոսքով, հանցագործության պահը նա չի տեսել, եւ սենյակ է մտել, երբ Բրյուստերն արդեն մահացած է եղել: Ականատեսները վերցրել են դանակը մարդասպանի ձեռքից:

Невеста зарезала жениха за несколько часов до свадьбы. Инцидент произошел в пригороде Аллентауна в американском штате Пенсильвания.
Преступление было совершено 11 августа в квартире, где несостоявшиеся молодожены жили с их тремя детьми.
Тридцатиоднолетняя На Кола Дарсел Франклин и 36-летний Билли Рафаэл Брюстер должны были сочетаться браком утром 11 августа, однако около двух часов ночи между ними возникла ссора. В результате конфликта Франклин нанесла будущему мужу два удара ножом, оба пришлись в сердце. Мужчина был госпитализирован, но через несколько часов умер в больнице, сообщает «Лента.Ру».
Свидетелями ссоры стали двоюродный брат Брюстера с женой, находившиеся в это время в квартире. По словам женщины, самого момента преступления она не видела и вошла в комнату, когда Брюстер был уже ранен. Она рассказала, что вместе с мужем отобрала у невесты нож. Раненый жених сумел выбраться из квартиры, но упал у входной двери, где его и обнаружила прибывшая вскоре полиция.