Մոնիկա Լեւինսկին` Սպիտակ տան նախկին աշխատակցուհին, խոստանում է բացահայտել ԱՄՆ-ի նախկին նախագահ Բիլ Քլինթոնի ինտիմ գաղտնիքները: Իր մեմուարներում նա կպատմի խմբակային սեքսի հանդեպ նախագահի տածած սիրո մասին, գրում է  The New York Post-ը:
Ըստ 39-ամյա կնոջ ընկերների` նա պատրաստ է  12 միլիոն դոլարի դիմաց հրապարակել Օվալաձեւ կաբինետում ժամադրությունների սենսացիոն մանրամասները: Լեւինսկին մտադիր է նկարագրել նախագահի «երեքով սեռական հարաբերություն ունենալու անհագ ցանկության, օրգիաների նկատմամբ սիրո եւ տարբեր տեսակի սեքս-խաղալիքների կիրառման մասին»: Դա յուրօրինակ վրեժ կդառնա, որը ռումբի պայթյունի ազդեցություն կունենա: «Նրա գիրքը ավելին է լինելու, քան վրեժը, դա կարող է սպանել նրան», -  Մոնիկայի ընկերների  խոսքերը մեջբերում է Daily Mail-ը, հաղորդում է Utro.ru-ն:
Նա նաեւ պատրաստվում է պատմել, որ Քլինթոնն իր կին Հիլարիին անվանել է «պաղ ձուկ» եւ հեգնանքով խոսել «գոյություն չունեցող սեռական կյանքի մասին»: Ըստ լրատվամիջոցների` այդ հուշերը կարող են ԱՄՆ-ի պետքարտուղար Հիլարի Քլինթոնին զրկել երբեւէ ԱՄՆ-ի նախագահի պաշտոնն զբաղեցնելու հնարավորությունից: Մոնիկան արդեն հանդիպել է ԱՄՆ-ի մի քանի խոշորագույն հրատարակչությունների ղեկավարներին, որպեսզի պայմանագիր կնքի հուշերը գրելու վերաբերյալ:
Հիշեցնենք, որ 1996 թվականին ԱՄՆ-ի նախկին նախագահ Բիլ Քլինթոնի եւ Սպիտակ տան նախկին պրակտիկանտուհի Մոնիկա Լեւինսկու միջեւ սիրավեպ էր սկսվել:

Моника Левински, бывшая стажерка в Белом доме, обещает раскрыть интимные секреты экс-президента США Билла Клинтона. В своих мемуарах она расскажет о его любви к групповому сексу, пишет The New York Post.
По словам друзей, 39-летней женщины, она готова опубликовать сенсационные детали свиданий в Овальном кабинете за $12 млн. Левински планирует описать его «ненасытное желание заняться сексом втроем, любовь к оргиям и использованию секс- игрушек всех видов». Это должно стать своеобразной местью, которая будет иметь эффект разорвавшейся бомбы. «Ее книга может быть больше, чем просто месть, это может убить его!», - приводит Daily Mail слова представителя ее близкого окружения, передает Utro.ru.
Она также собирается рассказать, что Клинтон называл свою жену Хиллари «холодной рыбой» и иронизировал о «несуществующей сексуальной жизни». По данным СМИ, эти мемуары могут не оставить шансов госсекретарю США Хиллари Клинтон когда-либо занять кресло президента США. Экс-стажерка уже встретилась с несколькими крупнейшими издательствами США, чтобы заключить с ними договор на написание откровений.
Напомним, в 1996 г. у экс-президента США Билла Клинтона и бывшей практикантки в Белом доме Моники Левински завязался роман.