«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է Երեւանում Beeline բջջային կապի երկու նոր կենտրոնի բացման մասին` Կիեւյան փողոց 18/1 եւ Խանջյան փողոց 35 հասցեներում:
Նոր բջջային կապի կենտրոնները կաշխատեն երկուշաբթից ուրբաթ` ժամը 9:00-ից մինչեւ 18:00-ը եւ կսպասարկեն հաճախորդներին Beeline բջջային կապին վերաբերող բոլոր հարցերով, մասնավորապես` SIM-քարտերի ձեռքբերում, սակագնային փաթեթի փոփոխում, բջջային ինտերնետի միացում եւ այլն: Նոր բջջային կապի կենտրոնների բացման գործընթացն իրականացվում է բաժանորդների սպասարկման որակի բարելավման ծրագրի շրջանակում, որը մեկնարկել է 2012թ-ի նոյեմբերին:
Նշենք, որ 2012թ-ի դեկտեմբերի 19-ի դրությամբ Հայաստանի տարածքում գործում է 79 Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակ եւ 7 Beeline բջջային կապի կենտրոն:
Լրացուցիչ տեղեկատվություն գործող Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակների, ինչպես նաեւ Beeline բջջային կապի կենտրոնների հասցեների վերաբերյալ կարելի է ստանալ www.beeline.am կայքից:

Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявляет об открытии двух новых салонов мобильной связи в Ереване по адресам ул. Киевян 18/1 и ул. Ханджяна 35.
Как сообщили Новости Армении – NEWS.am в пресс-службе компании «АрменТел», новые салоны будут работать по будням с 09:00 до 18:00 и принимать клиентов по всем вопросам, касающимся мобильной связи Beeline. В частности, это приобретение SIM-карт, смена тарифного плана, подключение к мобильному интернету и пр. Открытие новых салонов мобильной связи осуществляется в рамках проекта по повышению качества клиентского сервиса, стартовавшего в ноябре 2012 года.
Отметим, что по состоянию на 19 декабря 2012 года в Армении действуют 79 универсальных офисов продаж и обслуживания и 7 салонов мобильной связи Beeline.