20 դեկտեմբերի, 2012, Երևան. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է Hi-Line ծառայության  «Like+» նոր անսահմանափակ սակագնային փաթեթի գործարկման մասին: Նոր սակագնային փաթեթում ինտերնետի արագությունը կազմում է մինչև 3Մբ/վ, իսկ փաթեթի ամսական արժեքը 6000 դրամ է:
Hi-Line ծառայության բոլոր գործող բաժանորդներն, այդ թվում նրանք ովքեր «ԱրմենՏել» ընկերությունից ապառիկ ձեռք են բերել նոթբուք կամ նեթբուք տարաժամկետ վճարման կամ վարձակալման պայմանով կարող են անցում կատարել դեպի  «Like+» անսահմանափակ սակագնային փաթեթ: Անցումը մեկ սակագնային փաթեթից մյուսին անվճար է:
«ԱրմենՏել» ընկերությունը պատրաստել է հերթական անակնկալն ինտերնետ ծառայություններից օգտվող իր բաժանորդների համար: 3Մբ/վ արագությունը մեծ ժողովրդականություն է վայելում մեր բաժանորդների շրջանում և շնորհիվ այս սակագնային փաթեթի մեր բաժանորդներն, այդ թվում նրանք, ովքեր մեր ընկերությունից ձեռք են բերել նոթբուքեր կարող են օգտվել Beeline Ինտերնետից նոր, ավելի հարմարավետ պայմաններով»,- նշեց «ԱրմենՏել» ՓԲԸ հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Անուշ Բեղլոյանը:
Hi-Line անսահմանափակ «Like+» սակագնային փաթեթների բաժանորդները  պայմանագիրը կնքելու/վերակնքելու պահից սկսած առաջին 12 ամսվա ընթացքում իրավունք ունեն անցում կատարել միայն «Stream»  սակագնային փաթեթին:

ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявляет о запуске нового безлимитного тарифного плана услуги Hi-Line «Like+». Скорость интернета в рамках тарифного плана составляет до 3 Мб/с, а стоимость – 6000 драмов в месяц.
Как сообщили Новости Армении – NEWS.am в пресс-службе «АрменТел», все действующие абоненты услуги Hi-Line, в том числе и клиенты, которые приобрели в компании «АрменТел» нотбук или нетбук в рассрочку или взяли в аренду, могут перейти на тарифный план «Like+». Плата за подключение или переход с одного ТП на другой не взимается.
«Очередное праздничное сезонное предложение компания «АрменТел» подготовила для своих пользователей интернет-услуг. Скорость в 3 Мб/с пользуется большой популярностью у наших абонентов, и, благодаря новому тарифу, наши клиенты, в том числе и те, кто приобрел в компании «АрменТел» ноутбуки, смогут пользоваться Интернетом Beeline на новых, более выгодных условиях», - сказала Руководитель Службы по связям с общественностью ЗАО «АрменТел» Ануш Беглоян.
Абоненты тарифного плана «Like+» в течение первых 12 месяцев с момента заключения/перезаключения договора могут совершить переход только на тарифный план «Stream» услуги Hi-Line. Дополнительную информацию об условиях подключения можно получить на сайте www.beeline.am