«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է «Սուպեր Վիզա» նոր ծառայություն մեկնարկի մասին Beeline բջջային բաժանորդների համար: Ծառայությունը հասանելի է միայն «ԱրմենՏել» ՓԲԸ կանխավճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդներին: Վճարելով օրական 800 դրամ` մեր բաժանորդները, գտնվելով ռոումինգում եւ միանալով «Սուպեր Վիզա» ծառայությանը, կարող են զանգահարել Հայաստան եւ տեղական ուղղություններով, ինչպես նաեւ ստանալ զանգեր բոլոր տեղական եւ միջազգային ուղղություններով օրվա ընթացքում 20 րոպե զրոյական տարիֆով: Զանգերի արժեքը օրվա ընթացքում 21-րդ րոպեից սկսած կազմում է 40 դրամ:
«ԱրմենՏել» ընկերության նոր առաջարկն երկրից դուրս գտնվող մեր բաժանորդների շփումը դարձնում է ավելի հարմարավետ եւ հաճելի: «Սուպեր Վիզա» ծառայության շնորհիվ մեր բաժանորդները, գտնվելով ռոումինգում, կունենան անհամեմատ մատչելի կապ, որն էլ հնարավորություն կընձեռի նրանց միշտ լինել կապի մեջ իրենց ընկերների եւ բարեկամների հետ»,- նշել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ Գլխավոր տնօրենի ժամանակավոր պաշտոնակատար Կարեն Շախնազարյանը:
Օրվա ընթացքում զանգեր չկատարելու եւ չստանալու դեպքում ծառայության համար վճար չի գանձվում: Եթե զանգը սկսվել է մեկ օր եւ ավարտվել հաջորդ օրը, ապա վճարը գանձվում է 2 օրվա համար: Օրական վճարի դիմաց տրամադրվող րոպեները կարող են օգտագործվել մինչեւ օրվա վերջ: Րոպեների գործողության ժամկետը որոշվում է Հայաստանի ժամանակով:
Ծառայության գործողության ժամկետը 20 օր է: Բաժանորդը կարող է ակտիցանել/ապաակտիվացնել ծառայությունն այնքան անգամ, որքան ցանակնում է: «Սուպեր Վիզա» ծառայությունն ակտիվացնելու համար անհրաժեշտ է հավաքել *400# հրահանգը, իսկ ապաակտիվացնելու համար` *401# հրահանգը:
«Սուպեր Վիզա» ծառայությունը «ԱրմենՏել» ընկերության բաժանորդների համար հասանելի է, Վրաստանում, Իտալիայում եւ ԱՊՀ այն երկրներում որտեղ հասանելի են Beeline, Kyivstar եւ Wind Italy ցանցերը:

ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявляет о запуске услуги «Супер Виза» для абонентов мобильной связи Beeline, пользующихся предоплатной системой расчетов. Подключившись к услуге «Супер Виза», абоненты Beeline, находящиеся в роуминге, получат возможность звонить в Армению и на все местные направления, а также принимать все звонки по нулевому тарифу в течение 20 минут в день. Стоимость одного дня пользования услугой «Супер Виза» составляет 800 драмов. Начиная с 21-й минуты, тарификация составит 40 драмов за 1 минуту, включая НДС. Об этом Новости Армении – NEWS.am сообщили в пресс-службе «АрменТел».
«Простота и доступность новой услуги Beeline «Супер Виза» делает общение для наших абонентов, находящихся за границей, более приятным и удобным. После подключения услуги, связь в роуминге станет существенно дешевле и у абонентов появится новая возможность за границей говорить по знакомым, «домашним» ценам», - отметил ВрИО Генерального директора ЗАО «АрменТел» Карен Шахназарян.
Если в течение суток абонент не совершил и не получил ни одного звонка, то плата за пользование услугой взиматься не будет. При смене суток в течение звонка взимается плата за два дня. Смена суток в рамках услуги происходит в 24:00 по ереванскому времени. Звонки в рамках услуги тарифицируются поминутно.
Срок действия услуги составляет 20 дней. Абонент может активировать/деактивировать услугу неограниченное количество раз. Для активации услуги «Супер виза»  нужно набрать *400#, а для деактивации — *401#.
Отметим, что услуга «Супер Виза» доступна абонентам «АрменТел» в роуминге в сетях Beeline, Kyivstar и Wind Italy, присутствующим в странах СНГ, Грузии и Италии. Дополнительную информацию можно получить на сайте www.beeline.am.