«ԱրմենՏել»  ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է նոր բաժանորդներին Wi-Fi ADSL մոդեմի անվճար տրամադրման մասին` 13 ամիս ժամկետով: Wi-Fi ADSL մոդեմը տրամադրվում է Hi-Line ծառայության անսահմանափակ «Stream» (6 Մբիթ/վրկ, 8 Մբիթ/վրկ,  10 Մբիթ/վրկ արագությունների)  եւ «Like+» 3 Մբիթ/վրկ սակագնային փաթեթներին  միանալիս:
«Hi-Line ինտերնետն այսօր ամենապահանջվածն է Հայաստանում, եւ այս ծառայությունից օգտվում է ավելի քան 150.000 ընտանիք: «ԱրմենՏել»  ընկերության սակագնային քաղաքականության հիմնական նպատակն է դարձնել մեր կողմից մատուցվող ծառայություններն առավել պարզ, մատչելի եւ հարմարավետ: Օգտվելով մեր նոր առաջարկից եւ միանալով Hi-Line ինտերնետին` մեր բաժանորդները կարող են միաժամանակ մի քանի սարքերի միջոցով ինտերնետը հասանելի դարձնել ընտանիքի բոլոր անդամների եւ հյուրերի համար»,- նշել է «ԱրմենՏել»  ընկերության գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Եթե բաժանորդը մոդեմից անվճար օգտվելու համար կնքում է պայմանագիր, ապա պայմանագրի ողջ գործունեության ընթացում, «Stream» սակագնային փաթեթի շրջանակում, նա կարող է անցում կատարել միայն դեպի ավելի բարձր արագության:

ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) сообщает о предоставлении Wi-Fi ADSL модема в бесплатное пользование сроком на 13 месяцев. Модем предоставляется новым абонентам при подключении к тарифным планам Stream (со скоростями 6 Мб/с, 8 Мб/с и 10 Мб/с) и Like+ (3 Мб/с) услуги Hi-Line. Об этом сообщили Новости Армении – NEWS.am в пресс-службе компании.
«Услуга высокоскоростного интернета Hi-Line на сегодня является самой востребованной в Армении. Этой услугой пользуется более 150 тысяч семей. Главная цель ценовой политики компании «АрменТел» - сделать услуги максимально простыми, удобными и доступными. Воспользовавшись новым предложением и подключившись к услуге Hi-Line, наши абоненты смогут сделать Интернет доступным всем членам семьи и гостям одновременно на нескольких устройствах», — отметил Генеральный директор ЗАО «АрменТел» Андрей Пятахин.
Если абонент заключает договор на бесплатное пользование модемом, то в течение всего срока он может переходить только на более высокую скорость в рамках тарифного плана Stream.