Մեծ Բրիտանիայում աղջիկն ուսումնասիրել է ընկերոջ հին հեռախոսը ու պատահաբար գտել տեսանյութ, թե ինչպես է իր սիրելին շուն բռնաբարում:
19-ամյա Ուեյն Բրիսոնի զոհ է դարձել Ստաֆֆորդշիրյան բուլտերիերը, հաղորդում է «Կորեսպոնդենտը»՝ վկայակոչելով The Huffington Post-ը:
Աղջիկը դիմել է ոստիկանություն ու ցույց տվել տեսագրությունը: Տղային ձերբակալել են: Ցուցմունքներ տալիս նա չի կարողացել բացատրել, թե ինչու է  նման քայլի գնացել:
Հարուցվել է քրեական գործէ կենդանիների հանդեպ դաժան վերաբերմունքի համար: Նրան սպառնում է երկու տարի ազատազրկում:

В Великобритании девушка разглядывала старый телефон своего парня и случайно нашла в нем видео, как ее любимый насилует ее же собаку.
Жертвой 19-летнего Уэйна Брисона стал пес породы Стаффордширский бультерьер,  сообщает «Корреспондент» со ссылкой на The Huffington Post.
Девушка пожаловалась на своего любовника полиции и показала видео. После этого парня арестовали. Во время допроса в отделении он не смог объяснить, зачем он изнасиловал пса.
Против него возбудили уголовное дело за скотоложство и жестокое обращение с животными.
Брисону грозит два года тюрьмы. Сейчас его отпустили под залог при условии, что он не будет приближаться к животным.