YouTube-ում tokioFN անունով գրանցված օգտագերը մի քանի հոլովակ է տեղադրում ցանցում, որտեղ ավտոմատ զենքի եւ խոզանակի համադրությամբ ինքնաշեն սարքավորման միջոցով է ատամները մաքրում:
Այլ հոլովակներում գյուտարար ճապոնացին կրկնում է գործողությունը` այս անգամ արդեն խոզանակը հրացանի եւ գազային ատրճանակի միակցելով, հաղորդում է Ռոսբալտը:
Առաջին տեսանյութը դեռեւս մեկ տարի առաջ է ցանցում հայտնվել: Հաշվի առնելով, որ փորձարկումները մինչ այժմ էլ շարունակվում են, կարելի է վստահաբար ասել, որ երիտասարը եւ հրաշալի ատամներ ունի, եւ զենքի տիրապետման բարձր վարպետություն:

Пользователь YouTube под ником tokioFN опубликовал в сети несколько роликов, в которых почистил зубы самодельными устройствами, собранными из автоматического оружия и прикрепленных к нему зубных щеток.
В других видео изобретательный японец привязал зубную щетку к винтовке и газовому пистолету, сообщает Росбалт
Первый ролик появился еще год назад. Судя по тому, что опасные эксперименты продолжаются до сих пор, молодой человек может похвастаться как отличными зубами, так и прекрасной техникой владения оружием.