ԱՄՆ Քալիֆորնիա նահանգի Գլենդել քաղաքի հայ բնակչուհին անհետ կորել է երեք ամիս առաջ: Գլենդելի ոստիկանությունը որոնում է 35-ամյա կնոջը, ում վերջին անգամ տեսել են մայիսին, տանից ընկերոջ հետ դուրս գալիս, հայտնում է Glendale News Press-ը:
Գլենդելի ոստիկանության ներկայացուցիչ Թահնի Լայթֆութի խոսքով, մայիսի 9-ին Անի Կարապետյանը դուրս է եկել տանից եւ չի վերադարձել: Ընտանիքի անդամներն ահազանգել են ոստիկանություն: Ազգականները հայտնել են, թե չեն ճանաչում ընկերոջը, եւ չգիտեն՝ ինչ մեքենա է նա վարում:
Ըստ նկարագրության, Անի Կարապետյանն ունի 1,7 մետր հասակ, 61 կգ քաշ, սեւահեր , շագանակագույն աչքերով եւ փղի դաջվածքով

Жительница города Глендейл штат Калифорния, армянка по происхождению пропала без вести три месяца назад. Полиция Глендейла ищет женщину, в последний раз ее видели в мае, передает Glendale News Press.
Как сообщил изданию представитель полиции Глендейла Тахни Лайтфут, 9 мая Ани Карапетян вышла из дома и не вернулась. Члены семьи обратились в полицию. Родственники заявили, что не знают друга Ани.
По описанию, рост Ани Карапетян – 1 м 70 см, вес – 61 кг, черноволосая, с карими глазами и татуировкой слона.