Beeline-ի «Սմարթֆոն + 2 ամիս ինտերնետ առանց հետագա պարտավորությունների» հատուկ առաջարկի շրջանակում վաճառված Beeline Smart սմարթֆոնը Հայաստանում բջջային հեռախոսների շուկայի առաջատարների թվում է: Մարքեթինգային եւ սոցիալական հետազոտությունների միջազգային «GFK Group» ինստիտուտի կողմից իրականացված հետազոտության տվյալներով` ամենաշատ վաճառված հեռախոսների ցանկում Beeline Smart-ը 2014 թվականի դեկտեմբերին երկու անգամ գերազանցելով մոտակա մրցակցին զբաղեցրել է առաջին տեղը. այդ ամսում վաճառվել է 3712 սմարթոն։
Ընդհանուր առմամբ, 2014թ–ի դեկտեմբերի 19-ին մեկնարկած հատուկ առաջարկի շրջանակում վաճառվել է ավելի քան 5000 Beeline Smart սմարթֆոն:
«2015 թվականին ընդառաջ Beeline-ն իր հաճախորդներին ընձեռեց եզակի հնարավորություն` ձեռք բերելու ժամանակակից բարձր տեխնոլոգիական Beeline Smart սմարթֆոններ բացառիկ շուկայական պայմաններով: Ակցիայի հաջողության վառ ապացույցն այն է, որ բոլոր հեռախոսներն արդեն իսկ սպառվել էին նախատեսված ժամկետից դեռ շատ առաջ: Հաշվի առնելով սմարթֆոնի մեծ պահանջարկը` մենք այս տարի եւս նախատեսում ենք հանդես գալ նոր առաջարկներով, որոնք մեր հաճախորդներին հնարավորություն կտան ձեռք բերել Beeline Smart սմարթֆոն եւ այլ սարքավորումներ շատ պարզ եւ հարմար պայմաններով», - նշեց Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Նշենք, որ «Սմարթֆոն + 2 ամիս ինտերնետ առանց հետագա պարտավորությունների» հատուկ առաջարկը գործում էր մինչեւ 2015 թվականի փետրվարի 28-ը: Առաջարկը բաժանորդներին հնարավորություն էր տալիս ձեռք բերել Beeline Smart սմարթֆոն եւ ստանալ 2 ամիս մինչեւ 512 կբ/վրկ արագությամբ «Անսահմանափակ ինտերնետ Premium» ծառայությունն ընդամենը 29 900 դրամով:

Смартфон Beeline Smart, который продавался в рамках специального предложения Beeline «Смартфон плюс два месяца интернета без дополнительных условий» - один из лидеров рынка мобильных телефонов Армении. Как сообщили Новости Армении-NEWS.am в пресс-службе компании, по данным исследования, проведенного Международным институтом маркетинговых и социальных исследований «GFK Group», Beeline Smart, с 3712 проданными единицами и двойным отрывом от ближайшего конкурента, занял первое место в списке самых продаваемых смартфонов в Армении в декабре 2014 года.
В общей сложности,  в рамках специального предложения, запущенного 19 декабря 2014 года, было продано более 5000 смартфонов Beeline Smart.
«Перед началом 2015 года Beeline предложил клиентам уникальную возможность приобрести современные высокопроизводительные смартфоны Beeline Smart, по беспрецедентными условиями на рынке. Ярким свидетельством успеха акции является тот факт, что все телефоны были распроданы задолго до запланированного срока. Учитывая большую популярность смартфона, мы в этом году также планируем провести новые акции, которые позволят нашим клиентам приобрести смартфон Beeline Smart и другие гаджеты на очень простых и выгодных условиях», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Отметим, что специальное предложение «Смартфон плюс два месяца интернета без дополнительных условий» действовало до 28 февраля 2015 года. Предложение позволяло абонентам приобрести смартфон Beeline Smart и получить 2 месяца безлимитного интернета Premium со скоростью до 512 Кб/с всего за 29 900 драмов.
ОТА будет предоставлен еще один дополнительный слот в общественном мультиплексе
Изменения позволят Общественному телевидению создать новый телеканал, который…
В Армении хотят увеличить число аудиовизуальных программ общегосударственного вещания до двух
Поскольку основным источником финансирования Общественной телекомпании…
Число мобильных абонентов Team превысило 1 миллион
Представленные показатели свидетельствуют, что компания движется в правильном направлении...
Сеть, готовая к переходу на 5G, и качественно новое телевидение: Ucom заключил соглашения с Nokia и MediaKind