Beeline-ն անցկացնում է հատուկ ակցիա «Երկվորյակներ+» նոր ծառայության բաժանորդների համար: Ակցիայի շրջանակում ծառայությանը միանալու դեպքում բաժանորդները կստանան անվճար պլանշետ:
«Երկվորյակներ+» ծառայությունը հնարավորություն է տալիս միացնել անսահմանափակ ինտերնետ տանը եւ բջջային հեռախոսին: Բջջային ինտերենտի արագությունը մինչեւ 1024 Կբ/վրկ է, իսկ տան ինտերնետի արագությունը` մինչեւ 35 Մբ/վրկ Beeline օպտիկամանրաթելային ինտերնետին միանալու եւ մինչեւ 10 Մբ/վրկ` հեռախոսային գծի միջոցով միանալու դեպքում: Ծառայության ամսական բաժանորդային վարձը 9900 դրամ է: Ծառայությունը հասանելի է ֆիզիկական անձ հանդիսացող ինչպես նոր, այնպես էլ գործող Beeline բաժանորդների համար:
«Միանալով «Երկվորյակներ+» ծառայությանը` մեր հաճախորդները կստանան արագ եւ անսահմանափակ ինտերնետ բջջային հեռախոսի համար, եւ ավելի արագ ու անսահմանափակ ինտերնետ` տանը: Նրանք այլեւս ստիպված չեն լինի մտածել տարբեր սակագնային փաթեթների եւ վճարման հաշիվների մասին, իսկ պլանշետի տրամադրման ակցիան Beeline-ի ծառայություններից օգտվելը դարձնում է ոչ միայն պարզ եւ հարմար, այլ նաեւ հաճելի», - նշեց Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Նշենք, որ «Երկվորյակներ+» ծառայությանը կարելի է միանալ Beeline գրասենյակներում: Hi-Line եւ «Beeline Ինտերնետ» ծառայությունների բաժանորդները նույնպես կարող են միանալ «Երկվորյակներ+» ծառայությանը: Ծառայության մասին լրացուցիչ տեղեկատվություն կարելի է ստանալ ընկերության գրասենյակներում, 100 կամ 8070 անվճար հեռախոսահամարներով, ինչպես նաեւ www.beeline.am կայքում:
«Երկվորյակներ+» ծառայությանը միանալու դեպքում հաճախորդը կնքում է ծառայությունից օգտվելու պայմանագիր 18 ամիս ժամկետով: Մինչեւ նշված ժամկետը պայմանագիրը խզելու դեպքում բաժանորդը պետք է վճարի պլանշետի արժեքը 49900 դրամի չափով: Պայմանագիրը 18 ամսից հետո խզելու դեպքում բաժանորդը վերադարձնում է պլանշետն աշխատող եւ ամբողջական վիճակում կամ այն գնում է 1200 դրամով: Հաճախորդի բջջային հեռախոսահամարը պետք է միացված լինի հետվճարային հաշվարկային համակարգին:
Հաճախորդը նաեւ կարող է անվճար ստանալ Wi-Fi մոդեմ 13 ամիս ժամկետով պայմանագիր կնքելու դեպքում: Պայմանագիրը մինչեւ նշված ժամկետը խզելու դեպքում բաժանորդը պետք է վճարի մոդեմի արժեքը 18000 դրամի (Hi-Line) կամ 12000 դրամի (Beeline Ինտերնետ) չափով: Պայմանագիրը 13 ամսից հետո խզելու դեպքում բաժանորդը պետք է կամ հետ վերադարձնի Wi-Fi մոդեմը կամ վճարի 4000 դրամ:

Beeline проводит специальную акцию для абонентов новой услуги «Близнецы+». При подключении к услуге клиенты получат в бесплатное пользование планшет.
Как сообщает пресс-служба компании, услуга «Близнецы+» позволяет подключить безлимитный интернет дома и на мобильном телефоне. Скорость мобильного интернета составляет до 1024 Кб/c, а домашнего - до 35 Мб/c при подключении к оптоволоконному интернету Beeline и до 10 Мб/c, при подключении через телефонную линию. Абонентская плата составляет 9900 драмов в месяц. Услуга доступна физическим лицам, как новым, так и действующим абонентам Beeline.
«Подключив услугу «Близнецы+» наши клиенты получат быстрый и безлимитный интернет на своем мобильном телефоне и еще более быстрый и безлимитный - дома. Им больше не нужно думать о разных тарифных планах и счетах, а акция с предоставлением в пользование планшета сделает сервис Beeline не только простым и удобным, но и очень приятным», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Отметим, что подключить услугу «Близнецы+» можно в офисах Beeline. Действующие абоненты Hi-Line и «Beeline Интернет» также могут подключить услугу «Близнецы+». Получить дополнительную информацию об услуге можно в офисах компании, по бесплатному номеру 100 и 8070, а также на сайте www.beeline.am
При подключении услуги «Близнецы+» клиент заключает договор на пользование услугой в течение 18 месяцев. При расторжении контракта до истечения этого срока, абонент должен выплатить стоимость планшета в размере 49900 драмов. При расторжении договора после 18 месяцев, абонент возвращает планшет в исправном виде и в полной комплектации или покупает его за 1200 драмов. Номер мобильного телефона клиента должен быть подключен к постоплатной системе расчетов.
Клиент может бесплатно получить в пользование также и Wi-Fi модем при заключении договора на пользование услугой в течение 13 месяцев. При расторжении договора до истечения этого срока абонент должен выплатить стоимость модема - 18000 драм (Hi-Line) или 12000 драм (Beeline Интернет). При расторжении договора после 13 месяцев абонент должен либо вернуть WiFi модем, либо выплатить 4000 драмов.