Beeline-ը հայտարարում է Երեւանի Դավթաշեն եւ Հարավ- Արեւմտյան թաղամասերում վաճառքի եւ սպասարկման երկու գրասենյակների վերաբացման մասին։
Beeline բջջային, ֆիքսված եւ ինտերնետ ծառայության բաժանորդները կարող են դիմել գրասենյակներ մեր կողմից մատուցվող ծառայություններին եւ IPTV թվային հեռուստատեսությանը վերաբերող ցանկացած հարցով:
«Beeline-ը շարունակում է հատուկ ուշադրություն հատկացնել ծառայությունների որակին եւ գրասենյակների ու սպասարկման տարածքային հասանելիությանը: Այս նպատակով մենք պարբերաբար ընդլայնում ենք սեփական գրասենյակների եւ վաճառքի դիլերական կետերի թիվը եւ այսօր կարող ենք հպարտանալ, քանի որ ունենք երկրում սպասարկման խոշորագույն ցանցերից մեկը», - նշեց Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Նշենք, որ Հայաստանում Beeline-ի հաճախորդների սպասարկման ցանցը ներառում է 67 վաճառքի գրասենյակ, որոնցից 23-ը գտնվում է մայրաքաղաքում, իսկ 44-ը` մարզերում: Հայաստանում նաեւ գործում է դիլերական սպասարկման ավելի քան 380 կետ:

Beeline объявляет об открытии двух обновленных офисов продаж и обслуживания (ОПиО) в Давидашене и Юго-Западном массиве.
Абоненты могут обращаться в офисы компании по всему спектру услуг мобильной и фиксированной связи, интернета и цифрового телевидения IPTV.
«Beeline продолжает уделять самое пристальное внимание качеству услуг и территориальной доступности офисов и сервиса. С этой целью мы переодически расширяем число собственных офисов и диллерских точек продаж и сегодня можем гордиться одной из самых крупных сетей клиентского обслуживания в стране», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Отметим, что сеть клиентского обслуживания Beeline в Армении включает 67 офисов продаж, 23 из которых находится в столице, а 44 в регионах. В стране также действует более 380 точек диллерского обслуживания. Получить информацию об адресах и часах работы всех офисов продаж и обслуживания Beeline в Армении можно по адресу www.beeline.am