Beeline-ը հայտարարում է «Մեկ ամիսն անվճար» հատուկ առաջարկով «Neo Max» ծառայությունների փաթեթի գործարկման մասին: Ծառայությունների փաթեթը ներառում է բջջային կապ, SMS-հաղորդագություն, ինչպես նաեւ ինտերնետ՝ տանը եւ բջջայինին։
Նոր «Neo Max» ծառայությունների փաթեթը ներառում է անսահմանափակ ելքային զանգեր Beeline բջջային ցանցի ներսում, 3 ԳԲ ծավալով բջջային ինտերնետ, 150 SMS-հաղորդագություն դեպի ՀՀ եւ ԼՂՀ բոլոր բջջային ցանցեր, ինչպես նաեւ մաքսիմալ արագությամբ ֆիքսված ինտերնետ բաժանորդի հասցեում։ Ծառայության փաթեթի ամսական բաժանորդային վարձը կազմում է 5990 դրամ է: Ծառայության առաջին ամիսը տրամադրվում է անվճար։
«Կապի ծառայությունները դարձնելով էլ ավելի պարզ եւ հարմար, Beeline-ը կատարելագործում է գործող փաթեթային առաջարկները, փորձում է տալ բաժանորդին ամեն ինչ եւ միանգամից, ընդ որում` առավելագույնս ցածր գնով: Մենք ստեղծել ենք ՀՀ հեռահաղորդակցության շուկայում նմանը չունեցող յուրահատուկ փաթեթային առաջարկ։ Առաջին անգամ բաժանորդի ֆիքսված ինտերնետի արագությունը չի սահմանափակվի։ Մեր բաժանորդները կստանան շատ արագ ինտերնետ տանը եւ իրենց բջջային հեռախոսներին, անսահմանափակ ներցանցային զանգեր, SMS-հաղորդագրությունների մեծ փաթեթ եւ շահավետ գին դեպի այլ ցանցեր զանգեր կատարելու համար: Մեր առաջարկի հիմնական առավելություններից է միասնական հաշիվը, որը բաժանորդը ստանալով իր բջջային հեռախոսին, հնարավորություն է ունենում վճարել կապի բոլոր ծառայությունների դիմաց՝ լիցքավորելով միայն բջջային հեռախոսահամարը», - նշեց Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Մեկ ամիսն անվճար» հատուկ առաջարկով «Neo Max» ծառայությունների փաթեթին կարող են միանալ ինչպես նոր,այնպես էլ գործող Hi-Line/FTTB բաժանորդները։ Հաճախորդները կնքում են ծառայությունների փաթեթին 13 ամսով բաժանորդագրման պայմանագիր եւ նրանց Beeline Ինտերնետ ծառայության օգտագործման համար տրամադրվում է Wi-Fi մոդեմ:
Նոր «Neo Max» ծառայությունների փաթեթին միանալիս ADSL ցանցի միջոցով տրմադրվող ինտերնետ արագությունը կարող է հասնել մինչեւ 18 ՄԲ/Վ՝ կախված բաժանորդի հեռախոսագծի որակից, իսկ FTTB ինտերնետի բաժանորդների մոտ՝ մինչեւ 100 ՄԲ/Վ։ Դեպի ՀՀ եւ ԼՂՀ այլ ֆիքսված եւ բջջային ցանցեր կատարված ելքային զանգերը տարիֆիկացվում են րոպեն 15,9 դրամ։

Beeline объявляет о запуске нового пакета услуг Neo Max «Один месяц бесплатно». Пакетное предложение включает мобильную связь, SMS, а также интернет дома и на мобильном телефоне.
Как сообщает пресс-служба компании, новый пакет услуг Neo Max включает неограниченные исходящие внутрисетевые минуты на мобильную сеть Beeline, 3 ГБ мобильного интернета, 150 SMS на все сети Армении и НКР и  фиксированный домашний интернет с максимально возможной скоростью у абонента. Ежемесячная плата за пакет услуг составляет 5990 драмов в месяц. Первый месяц услуга будет предоставлена бесплатно.
«Стараясь сделать услуги связи еще проще и удобнее, Beeline улучшает действующие пакетные предложения, стремясь дать клиентам все и сразу, притом, по максимально низкой цене. Мы создали уникальное пакетное предложение не имеющего аналогов на рынке телекоммуникаций Армении. Впервые абонент не будет ограничен фиксированной скоростью широкополосного доступа в интернет. Наши клиенты получат очень быстрый интернет дома и на своем мобильном телефоне, бесплатные звонки внутри сети, солидный пакет SMS и выгодную цену для звонков на другие сети. Изюминку нашему новому предложению придает единый счет, который приходит на мобильный телефон, позволяя клиенту оплачивать все услуги связи, просто, пополняя баланс мобильного телефона», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Подключиться к пакету услуг Neo Max «Один месяц бесплатно» могут как новые, так и действующие абоненты услуг Hi-Line и FTTB. Клиенты заключают договор на пользование услугой в течение 13 месяцев, при этом, клиентам предоставляется Wi-Fi модем.
При подключении к новому пакету услуг Neo Max скорость интернета по ADSL сети может достигать до 18 Мб/c в зависимости от качества телефонной линии абонента, а у абонентов FTTB интернета - до 100 Мб/c. Исходящие звонки  на мобильные и фиксированные сети других операторов РА и НКР тарифицируются по цене 15,9 драмов за минуту.
Получить дополнительную информацию о пакете услуг Neo Max можно на сайте www.beeline.am, связавшись с оператором в чате на официальной странице Beeline Armenia в Facebook, по бесплатному номеру 0611 или в ближайшем офисе Beeline. Подключиться к пакету услуг Neo Max можно в офисах продаж и обслуживания Beeline.