Ucom-ի շարժական ինտերնետի նոր, ինչպես նաև որևէ պարտավորություն չունեցող առկա բաժանորդները բացառիկ հնարավորություն ունեն 24 ամսով բաժանորդագրվելու U!Go 2500, U!Go 5500 կամ մարզային U!Go 3500 սակագնային պլաններից որևէ մեկին և ձեռք բերելու Alcatel A3 10,1-դյույմանոց էկրանով կամ Huawei MediaPad T3 10-դյույմանոց էկրանով պլանշետներից մեկը՝ դրանց դիմաց հավասարաչափ վճարելով 24 ամսվա ընթացքում։
Օրինակ, U!Go 2500 սակագնային պլանին 24 ամսով միանալու դեպքում բաժանորդները յուրաքանչյուր ամիս սակագնային պլանի ամսավճարի հետ մեկտեղ Alcatel A3 պլանշետի համար կվճարեն ընդամենը 2 990 դրամ, ինչպես նաև կստանան 10 ԳԲ գերարագ ինտերնետ։
«Մենք կարևորում ենք այն բոլոր բաժանորդների կարծիքը, ովքեր սարքավորում ձեռք բերելիս չեն ցանկանում վճարել միջնորդավճարներ, տոկոսներ ու կանխավճարներ։ 2 ԳԲ օպերատիվ հիշողություն, չորս-միջուկանի, Android 7 համակարգով աշխատող պլանշետը հրաշալի լուծում է մատչելի սարքավորում ու գերարագ ինտերնետի օպտիմալ համադրություն փնտրող մեր բաժանորդների համար», - նշեց Ucom ընկերության համահիմնադիր և գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։

Компания Ucom предоставляет абонентам исключительную возможность получить новенький планшет при подписке на тарифные планы U!Go. В частности, при подписке на один из тарифных планов мобильного интернета U!Go 2500, U!Go 5500 или региональный U!Go 3500 сроком на 24 месяца можно приобрести либо планшет Alcatel A3 с 10,1/дюймовым экраном, либо планшет Huawei MediaPad T3 с 10-дюймовым экраном, оплачивая его стоимость равномерными выплатами в течение 24 месяцев.
Например, в случае подписки на тарифный план U!Go 2500 на 24 месяца, абоненты, помимо ежемесячной платы, в течение 24 месяцев будут выплачивать всего лишь 2 990 драмов ежемесячно за планшет Alcatel A3, при этом получая 10 ГБ высокоскоростного интернета. «Мы ценим мнение всех тех абонентов, которые при покупке оборудования не желают переплачивать комиссионные взносы, проценты и предоплату. Планшет с 2 ГБ оперативной памяти, четырехъядерным процессором и системой Android 7 является отличным решением для тех наших абонентов, которые ищут оптимальный вариант сочетания доступного оборудования и высокоскоростного интернета», - отметил сооснователь и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.