Արցախի Հանրապետության նախագահ Բակո Սահակյանն այսօր՝ հուլիսի 23-ին ընդունել է ՀՀ տնտեսական զարգացման եւ ներդրումների նախարար Արծվիկ Մինասյանին: Այս մասին տեղեկանում ենք ԱՀ նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից:
Քննարկվել են հայկական երկու պետությունների տնտեսական համագործակցությանը եւ զբոսաշրջության զարգացմանը վերաբերող մի շարք հարցեր:
Հանդիպմանը մասնակցել են ԱՀ էկոնոմիկայի եւ արտադրական ենթակառուցվածքների նախարար Լեւոն Գրիգորյանը, մշակույթի, երիտասարդության հարցերի եւ զբոսաշրջության նախարար Լեռնիկ Հովհաննիսյանը:

STEPANAKERT.- Karabakh President Bako Sahakyan on July 23 received Armenia’s minister of economic development and investments Artsvik Minasyan, the Artsakh Presidential Office reported.
A range of issues related to the economic cooperation between the two Armenian states and the development of tourism were discussed during the meeting.
Artsakh Republic minister of economy and industrial infrastructures Levon Grigoryan, minister of culture, youth affairs and tourism Lernik Hovhannisyan attended the meeting.