ԱՄՆ դոլարի փոխարժեքն այսօր՝ փետրվարի 18-ին, կազմել է 487.43 դրամ՝ նախորդ օրվա համեմատ նվազելով 0.08 դրամով: Այդ մասին տեղեկանում ենք Կենտրոնական բանկի պաշտոնական կայքից։
Եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 551.53 դրամ (աճել  է 1.42 դրամով), բրիտանական ֆունտի փոխարժեքը կազմել է 629.32 դրամ (աճել է 4.72 դրամով), իսկ ռուսական ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 7.36  դրամ (աճել է 0.04 դրամով):
Թանկարժեք մետաղների համար բանկի կողմից սահմանվել են հետեւյալ գները. արծաթ՝ 245.65 դրամ, ոսկի՝  20,631.97 դրամ, պլատին՝ 12,348.93 դրամ:

YEREVAN. – The American dollar’s (USD) exchange rate against the Armenian dram (AMD) comprised AMD 487.43/$1 in Armenia on Monday; this is down by AMD 0.08 from the previous business day in the country, according to the official website of the Central Bank of Armenia.
The exchange rate for one euro was AMD 551.53 (up by AMD 1.42), that of one British pound totaled AMD 629.32 (up by AMD 4.72), and the rate of one Russian ruble made up AMD 7.36 (up by AMD 0.04) in the country.
In addition, one gram of silver, gold and platinum amounted to AMD 245.65, AMD 20,631.97 and AMD 12,348.93, respectively.