All.me թվային ցանցի ներկայացուցիչները մասնակցել են 2019 թվականի Պետերբուրգյան միջազգային տնտեսական համաժողովին եւ մի շարք կարեւոր հանդիպումներ են անցկացրել:
Համաժողովի ժամանակ all.me-ի թիմը հանդիպել է Հայաստանի վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի հետ եւ նրան շնորհավորելով համաժողովի ժամանակ հաջող ելույթի կապակցությամբ՝ հրավիրել է այցելել Երեւանում all.me-ի գրասենյակ: Վարչապետ Փաշինյանը ընդունել է հրավերը եւ նշել, որ ինքը ընկերության մասին տեղեկանալու հնարավորություն ունեցել է եւ գնահատում է նրա առաջարկած ինովացիոն լուծումները:
All.me-ի ներկայացուցիչները նաեւ հանդիպել են «Qatar Financial Centre»-ի գլխավոր գործադիր տնօրեն Յուսուֆ Մոհամմեդ Ալ Ջաիդի հետ: Կողմերը քննարկել են գործընկերության հնարավորությունները, քանի որ all.me-ն կատարցի պատվիրակներին հետաքրքրում է պլատֆորմի ինովացիոն լուծումների ինտեգրացիայի տեսակետից:
All.me ցանցը առաջացրել է նաեւ Հնդկաստանի Ներդրումների օժանդակության ազգային գործակալության՝ «Ինվեստ Ինդիայի» մեծ հետաքրքրությունը: Կազմակերպության փոխնախագահ Սիդհարթ Բհաթիան all.me-ի ներկայացուցիչների հետ քննարկել է ռազմավարական կարեւոր հարցեր, քանի որ ընկերությունը հայտարարել է մոտ ապագայում Հնդկաստանում գրասենյակ բացելու մտադրության մասին: «Մեզ հետաքրքրում է հնդկական շուկան: Հնդկաստանից մեծ թվով օգտատերեր բարձր են գնահատում մեր ինովացիոն լուծումները, ինչը մեզ համար բացում է երակարաժամկետ ռազմավարությունը հնդկական շուկայում դիտարկելու հեռանկարը»,- հայտարարել է all.me-ի տնօրենների խորհրդի անդամ Արտակ Թովմասյանը:
«Թվային տրանսֆորմացիա. Հին աշխարհի կործանո՞ւմ» քննարկման ժամանակ իր ելույթում Թովմասյանը պատմել է all.me-ի ինովացիոն լուծումների մասին: Բանավեճը նվիրված էր բլոքչեյնի ապագա տեխնոլոգիաներին, իսկ մոդերատորը Ռուսական կրիպտոարժույթների եւ բլոքչեյնի ասոցիացիայի նախագահ Յուրի Պրիպաչկինն էր: Բանավեճին մասնակցել է նաեւ ՌԴ նախագահի խորհրդական Սերգեյ Գլազեւը:
All.me-ն ընկերություն է, որն զբաղվում է տեղեկատվական տեխնոլոգիաների ոլորտով, կենտրոնակայանը Իռլանդիայում է: Ամբողջ աշխարհում ընկերության 7 ընկերությունից երկուսը տեղակայված են Երեւանում:
All.me-ն թվային էկոհամակարգ է, որը բաղկացած է սոցիալական ցանցից (meNetwork), առեւտրային հարթակից (meMarket) եւ վճարային ծառայությանից (mePay): Յուրօրինակ բիզնես մոդելն օգտատերերին թույլ է տալիս հաղորդակցվել միմյանց հետ, կարդալ հետաքրքիր կոնտենտ եւ վարձատրվել ALL.ME (ME) թոքեններով (all.me-ի կրիպտոարժույթը): Պլատֆորմը գովազդային եկամուտների 50 տոկոսը կիսում է օգտատերերի հետ:

Representatives of all.me digital network participated in the St. Petersburg International Economic Forum 2019 and had a large number of meetings of high importance.
all.me team met with Armenia's Prime Minister Nikol Pashinyan during the forum, congratulated him on the successful speech and invited to visit all.me office in Yerevan. PM Pashinyan accepted the invitation and said he had the chance to learn about the company and appreciates the innovative solutions it offers.
The all.me representatives met with Chief Executive Officer of Qatar Financial Centre, Mr. Yousuf Mohamed Al-Jaida. The parties discussed partnership possibilities, as all.me was of interest to Qatari delegates for integrating innovative solutions of the platform.
all.me network was also a topic of great interest to the Indian National Investment Promotion and Facilitation Agency. Vice President Siddharth Bhatia discussed strategical details with all.me representatives following the company's intention and plan to open an office in India in the near future.
“Indian market is interesting to us, our innovative solutions are appreciated by a large number of users from India which gives us the perspective to consider long-term strategies in the Indian market”, said all.me Board Member Artak Tovmasyan.
Mr. Tovmasyan shared the innovative solutions of all.me during a panel speech at “Digital Transformation: A Death Knell for the Old World” session. The panel focused on the future of blockchain technology and was moderated by Yuri Pripachkin, President of Russian Association of Cryptocurrency and Blockchain (RACIB). The panel also featured Russian presidential adviser Sergei Glazyev.
all.me is an IT company with headquarters in Ireland. Among the other seven countries, all.me has two offices in Yerevan.
all.me is a digital network that consists of a social network (meNetwork), marketplace (meMarket), and payment service (mePay). The unique business model allows its users to communicate with each other, to surf interesting content and get rewarded in ALL.ME (ME) Token (all.me digital currency). The platform shares up to 50 percent of the advertising revenue with users.