Երեւան քաղաքի Էրեբունի վարչական շրջանում սեպտեմբերի 4-ին բացվել է Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման նոր գրասենյակ։
Ինչպես տեղեկացրել են NEWS.am-ին Beeline-ում, նոր գրասենյակը գտնվում է Վ.Ավանեսովի փողոցի 8.1-2 հասցեում («Էրեբունի» բժշկական կենտրոնի դիմաց) եւ աշխատում է երկուշաբթիից ուրբաթ, ժամը 9.00-18.00-ը, առանց ընդմիջման։ Այստեղ հաճախորդները կարող են ստանալ օժանդակություն բոլոր հարցերում՝ կապված ամրագրված, բջջային եւ Beeline ինտերնետ կապի հետ, ինչպես նաեւ գնել սմարթֆոններ եւ այլ սարքավորումներ։
«Beeline-ը ավանդաբար առաջատար ընկերություններից մեկն է Հայաստանում հաճախորդների սպասարկման սեփական գրասենյակների քանակով։ Մենք ձեռք բերվածով չենք սահմանափակվում, բացում ենք նոր գրասենյակներ մայրաքաղաքում եւ մարզերում՝ ձգտելով ավելի մոտ լինել յուրաքանչյուր հաճախորդի։ Համոզված եմ, որ Էրեբունու բնակիչներին դուր կգա նոր լուսավոր եւ հարմարավետ գրասենյակը, որտեղ կարելի է դիմել բոլոր հարցերով՝ կապված մեր ծառայությունների հետ»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«Շնորհիվ մեր բաժանորդների հետ հակադարձ կապի մենք որոշում կայացրինք բացել եւս մեկ գրասենյակ Էրեբունում։ Շրջանը մեծ է, եւ երկու գրասենյակները մեր ծառայություններն ու սպասարկումն այդ համայնքում ավելի հարմար ու արագ կդարձնեն»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկումների ծառայությունների ղեկավար Կարեն Մկրտումյանը։
Նշենք, որ Հայաստանում գործում է Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկումների 78 գրասենյակ, որոնցից 28-ը՝ Երեւանում։ Լրացուցիչ տեղեկություն գրասենյակների հասցեների մասին կարելի է ստանալ www.beeline.am հասցեով։

В административном районе Эребуни города Ереван 4 сентября открылся новый офис продаж и обслуживания Beeline.
Как сообщили Новости Армении – NEWS.am в Beelinе, новый офис находится на улице В. Аванесова 8/1-2 (напротив медицинского центра «Эребуни») и работает с понедельника по пятницу с 9:00 до 18:00 без перерыва на обед. Здесь клиенты могут получить поддержку по всем вопросам, связанным с услугами фиксированной, мобильной и интернет связи Beeline, а также купить смартфоны и другое оборудование.
«Beeline традиционно является одной из лидирующих компаний по количеству собственных офисов клиентского обслуживания в Армении. Мы не останавливаемся на достигнутом, открываем новые офисы в столице и регионах, стремясь быть все ближе и ближе к каждому клиенту. Уверен, жителям Эребуни придется по вкусу наш новый светлый и уютный офис, куда можно обратится по всем вопросам, связанным с нашими услугами», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
«Благодаря обратной связи от наших абонентов мы приняли решение открыть еще один офис в Эребуни. Район большой, и два разнесенных офиса сделают наши услуги и обслуживание клиентов в этой общине еще удобнее и быстрее», - сказал руководитель службы офисов продаж и обслуживания Beeline в Армении Карен Мкртумян.
Отметим, что в Армении функционирует 78 офисов продаж и обслуживания Beeline, 28 из которых – в Ереване. Дополнительную информацию об адресах офисов можно получить по адресу www.beeline.am.