Արդարադատության նախարար Ռուստամ Բադասյանն այսօր ընդունել է Հայաստանում Բուլղարիայի Հանրապետության արտակարգ և լիազոր դեսպան Ցոցորկովա-Կայմակտչիևա Մարիա Պավլովային:
Ինչպես NEWS.am–ը տեղեկանում է Արդարադատության նախարարության լրատվական ծառայությունից, դեսպանը շնորհակալություն է հայտնել ընդունելության համար և հաջողված ու դրական գնահատել Արդարադատության նախարարության մշակած Դատաիրավական բարեփոխումների ռազմավարության նախագիծը՝ հավելելով, որ կանի առավելագույնը ազգային կարողությունները Հայաստանի հետ հարաբերությունները զարգացնելու գործում ներդնելու համար:
Նախարար Բադասյանը շնորհակալություն է հայտնել բուլղարացի գործընկերոջը դրական գնահատականի և Հայաստանում տեղի ունեցող բարեփոխումներին աջակցելու պատրաստակամության համար:

Minister of Justice of Armenia Rustam Badasyan today received Ambassador Extraordinary and Plenipotentiary of Bulgaria to Armenia Maria Pavlova Tsotsorkova-Kaymaktchieva.
As reported the news service of the Ministry of Justice, the Ambassador expressed gratitude for the reception and positively assessed the draft Strategy on Judicial and Legal Reforms.
Minister Badasyan expressed gratitude to the Ambassador for the positive assessment and her willingness to support the reforms taking place in Armenia.