ՀՀ ոստիկանապետի ժամանակավոր պաշտոնակատար, ոստիկանության գնդապետ Արման Սարգսյանը այսօր՝ դեկտեմբերի 16-ին, հրամաններ է ստորագրել։
Shamshyan.com-ի հաղորդմամբ, Սարգսյանի հրամանով ճանապարհային ոստիկանության 2-րդ սպայական գումարտակի 2-րդ վաշտի 2-րդ դասակի հրամանատար է նշանակվել Հարություն Հարությունյանը։
Սարգսյանի մեկ այլ հրամանով Գյումրի քաղաքում ստեղծվել է ճանապարհային ոստիկանության նոր դասակ և ՃՈ 2-րդ սպայական գումարտակի 2-րդ վաշտի 3-րդ դասակի հրամանատար է նշանակվել Լյուդվիգ Ղանդիլյանը։
ՀՀ ոստիկանապետի ժամանակավոր պաշտոնակատարի հրամանով Վրույր Գաբրիելյանը, որը մինչեւ այդ աշխատում էր ՃՈ 2-րդ սպայական գումարտակի 4-րդ վաշտի 1-ին դասակի հրամանատար և օրեր առաջ էր ազատվել զբաղեցրած պաշտոնից, նշանակվել է ՃՈ 1-ին սպայական գումարտակի 3-րդ դասակի հրամանատար։

Acting Chief of Police of Armenia, Police Colonel Arman Sargsyan today signed orders.
According to Shamshyan.com, Harutyun Harutyunyan has been appointed commander of the 2nd platoon of the 2nd company of the 2nd battalion of road police officers.
By another order, a new road police platoon has been set up in the city of Gyumri, and Ludwig Ghandilyan has been appointed commander of the 3rd platoon of the 2nd company of the 2nd road police battalion.
By another order of the acting police chief, Vruyr Gabrielyan, who used to be the commander of the 1st platoon of the 4th company of the 2nd road police battalion and was recently dismissed from his position, has been appointed commander of the 3rd platoon of the 1st road police battalion.