Մայիսի 25-ին սպասվում են Միսնկ-Երևան-Մինսկ եւ Մոսկվա-Երևան չվերթները։ Այս մասին հայտնում է Քաղավիացիայի կոմիտեն։
« Հարգելի քաղաքացիներ,
Տեղեկացնում ենք, որ ս. թ. մայիսի 25-ին կիրականացվի Միսնկ-Երևան-Մինսկ չվերթը Belavia ընկերության կողմից (ժամանում դեպի Երևան 02:45, Երևանից մեկնում ժամը 03:35):
Ս. թ. մայիսի 25-ին կիրականացվի Մոսկվա-Երևան չվերթը Red Wings ավիաընկերության կողմից (ժամանում 21:10):
Պարետի ցուցումով ՀՀ էկոնոմիկայի նախարարության զբոսաշրջության կոմիտեն կուղեկցի ժամանած ուղևորներին դեպի ինքնամեկուսացման վայրեր, այսինքն՝ ուղևորների կողմից նախապես տրված հասցեներ։
Ուստի խնդրում ենք ժամանող ուղևորների հարազատներին անհարմարություններից զերծ մնալու նպատակով չգալ օդանավակայան»,- ասված է կոմիտեի տարածած հաղորդագրությունում։

YEREVAN. – The Minsk-Yerevan-Minsk and Moscow-Yerevan flights are expected on May 25. This was reported by the Civil Aviation Committee of Armenia.
"The Minsk-Yerevan-Minsk flight will be conducted by Belavia company (arriving in Yerevan at 02:45, departing from Yerevan at 03:35) on May 25 of this year.
The Moscow-Yerevan flight by Red Wings airline (arriving at 21:10) will be conducted on May 25 of this year.
According to the Commandant's instructions, the Tourism Committee of the RA [Republic of Armenia] Ministry of Economy will accompany the arriving passengers to the places of self-isolation; that is, to the addresses given in advance by the passengers," the statement said, in particular.