Մայիսի 25-ին սպասվում են Միսնկ-Երևան-Մինսկ եւ Մոսկվա-Երևան չվերթները։ Այս մասին հայտնում է Քաղավիացիայի կոմիտեն։
« Հարգելի քաղաքացիներ,
Տեղեկացնում ենք, որ ս. թ. մայիսի 25-ին կիրականացվի Միսնկ-Երևան-Մինսկ չվերթը Belavia ընկերության կողմից (ժամանում դեպի Երևան 02:45, Երևանից մեկնում ժամը 03:35):
Ս. թ. մայիսի 25-ին կիրականացվի Մոսկվա-Երևան չվերթը Red Wings ավիաընկերության կողմից (ժամանում 21:10):
Պարետի ցուցումով ՀՀ էկոնոմիկայի նախարարության զբոսաշրջության կոմիտեն կուղեկցի ժամանած ուղևորներին դեպի ինքնամեկուսացման վայրեր, այսինքն՝ ուղևորների կողմից նախապես տրված հասցեներ։
Ուստի խնդրում ենք ժամանող ուղևորների հարազատներին անհարմարություններից զերծ մնալու նպատակով չգալ օդանավակայան»,- ասված է կոմիտեի տարածած հաղորդագրությունում։

25 мая состоятся авиарейсы Минск-Ереван-Минск и Москва-Ереван. Об этом говорится в заявлении, распространенном Комитетом гражданской авиации Армении.
«Сообщаем, что 25 мая авиакомпания «Belavia» осуществит рейс Минск-Ереван-Минск (прибытие в Ереван – 02:45, отбытие из столицы Армении – 03:35).
25 мая авиакомпания «Red Wings» осуществит рейс Москва-Ереван (прибытие в Ереван – 21:10).
Согласно указанию коменданта, представители Комитета по туризму Армении сопроводят прибывших пассажиров к местам их самоизоляции, по заранее указанным адресам. В связи с этим просим родных прибывающих пассажиров не встречать их в аэропорту, тем самым не создавая неудобства».