Ազգային ժողովի մի շարք պատգամավորներ գործուղվել են Մոսկվա։ Այս մասին համապատասխան կարգադրությունն ընդունել է ԱԺ նախագահ Արարատ Միրզոյանը։ Ըստ կարգադրության՝ Ռուսաստան են գործուղվել «Իմ քայլը» խմբակցության երեք պատգամավորներ։
«Միացյալ Ռուսաստան» կուսակցության բարձր խորհրդի ներկայացուցիչների հետ հանդիպումներ ունենալու համար 2020 թվականի նոյեմբերի 22-24-ը Մոսկվա (Ռուսաստանի Դաշնություն) գործուղել Ազգային ժողովի պետական-իրավական հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ Վլադիմիր Վարդանյանին, Արման Բոշյանին և Ալեքսեյ Սանդիկովին»,- ասված է կարգադրության մեջ։

According to the executive order signed by Speaker of the National Assembly Ararat Mirzoyan, three deputies of the My Step faction of the National Assembly have been sent to Moscow on a business trip.
“From November 22 to 24, 2020, Chair of the Standing Committee on State and Legal Affairs of the National Assembly Vladimir Vardanyan, Arman Boshyan and Alexey Sandikov will be sent to Moscow (Russian Federation) to have meeting with representatives of the High Council of United Russia Party,” the executive order reads.